Jak usunąć aplikacje z „wszystkich pobranych” w Sklepie Play


23

W nowym sklepie Android Market / Play (3.5.15) mają teraz listę „wszystkich pobranych” aplikacji.

Miałem telefon z Androidem od dobrych 2/3 lat, a lista jest ogromna, a dodatkowo wyraźnie bardziej wątpliwe aplikacje, które powinny zostać utracone w eterze internetu, zostały teraz wydobyte, aby mnie prześladować.

Czy mogę stąd usunąć aplikacje?

Dzięki


lol! absolutnie! : p Cieszę się, że nie jestem jedyny!
Thomas Clayson,

Wyjaśnij: chodzi o aplikację na Androida, a nie o stronę Play Store, prawda?
ale

Odpowiedzi:


16

Nie, to niemożliwe. Rynek Androida jest dotknięty takimi problemami.

Od wersji 3.9.16 możesz wreszcie usunąć aplikacje z karty „wszystkie” na liście moich aplikacji. Możesz nawet wybrać kilka aplikacji na raz, naciskając długo jedną, a następnie wybierając inne.
Te aplikacje są również usuwane z witryny.

Źródło: Android Police


1
Przynajmniej na moim tablecie (z Androidem 4.1.1, Play Store 3.10.10) działa przejście do „Moje aplikacje”, wybierz „Wszystkie aplikacje” i naciśnij symbol usuwania obok niechcianych. Wyskakuje potwierdzenie, a jeśli się zgodzę, zniknie zarówno z aplikacji Playstore, jak i strony internetowej. Jedyną irytującą rzeczą jest: brak wielokrotnego wyboru, a po każdym usunięciu przeskakuje z powrotem na sam szczyt listy ...
Izzy

1
Muszę poprawić się na lepsze: oczywiście Richard ma rację z „Long Press”! W ten sposób można nawet żyć od początku do końca. Wielkie kciuki za to, właśnie zrobiłem ogromne porządki :)
Izzy

@ Izyzy wygląda, jakby zmienili zachowanie, odkąd to napisałem. Dzięki za heads-up!
RR

Korzystam z KitKata (Nexus 5), kiedy długo przytrzymuję aplikację w zakładce „Wszystkie” i wypuszczam ją, otwiera stronę odinstalowującą odpowiednią aplikację. Nie widzę żadnej opcji wielokrotnego wyboru
Gopi

@TechJerk Jeśli otworzy się ekran odinstalowywania, oznacza to, że aplikacja jest nadal zainstalowana. Pytanie dotyczy usuwania aplikacji, które nie są już zainstalowane w telefonie.
RR

11

Zostało to jako edycja innego postu przez anonimowego użytkownika, ale powinno być własną odpowiedzią.


Przejdź do aplikacji Google Play na telefonie komórkowym i wybierz Menu -> Moje aplikacje, a następnie przesuń palcem do opcji Wszystkie aplikacje. Usuń aplikację stamtąd za pomocą przycisku symbolu po prawej stronie, a aplikacja usunie również z listy Play Store online.

Aby usunąć kilka aplikacji jednocześnie, naciśnij długo aplikację, aż pojawi się niebieski górny pasek; następnie naciśnij krótko inne aplikacje, a będziesz mógł usunąć wszystkie wybrane aplikacje, naciskając symbol usuwania w prawym górnym rogu, na niebieskim pasku. Jest to szczególnie praktyczne, ponieważ po usunięciu aplikacji przeskakujesz na górę listy, a lista jest sortowana tylko według daty pierwszej instalacji - przynajmniej w tym momencie.

zrzut ekranu


TO dla mnie nowe! Jednak wyjątkowo nieoczywiste ... zajęło mi trochę czasu, zanim zobaczyłem mały zarys koła z linią obok nazwy aplikacji po prawej stronie. Myślałem, że kosz na śmieci (jak na play.google.com/apps ) byłby bardziej intuicyjny - poza tym, że stałby się prawie niewidoczny! Jasnoszary na białym ... sheesh!
Loga

Pytanie brzmi: jak to usunąć? Przytrzymanie elementu wydaje się nie dawać żadnego rodzaju menu kontekstowego.
Śmigło

@ShedoSurashu Proszę zobaczyć komentarz Logos i zrzut ekranu, który dodałem. (To jest w Play Store 3.9.16.) Nie jestem pewien, dlaczego nie mogę tego zrobić z SuperSU.
Matthew przeczytał

Używam wersji 3.5.19, jak mogę to zaktualizować?
Śmigło


2

W nowej wersji Google Play możliwe jest usunięcie wielu wpisów z listy Wszystkie aplikacje.

Długie naciśnięcie pierwszej aplikacji do usunięcia spowoduje pojawienie się paska nagłówka ze znacznikiem wyboru i symbolem usuwania. Stuknij wszystkie aplikacje, które chcesz usunąć, a następnie stuknij symbol usuwania.


Nie byłem w stanie sprawić, żeby to działało na moim. (Droid 3, Android 2.3.4, Play Store App wersja 3.9.16) Być może jest to ICS +?
Dylan Yaga

Działa na moim Galaxy Nexusie.
ale

@DylanYaga Co otrzymujesz po długim naciśnięciu wpisu na liście?
RR

@RichardBorcsik Siedzi tam, nic nie robi, kpi ze mnie ... :(
Dylan Yaga

Uczciwe ostrzeżenie: myślę, że robimy to tylko z DARMOWYMI aplikacjami. Po dodaniu płatnej aplikacji symbole usuwania znikają w nagłówku.
Zooks64

0

Oto nieco bardziej aktualny opis z pomocy Google Play :

Jeśli chcesz usunąć aplikację z Moich aplikacji, dotknij „X”, aby usunąć aplikacje, których nie chcesz wyświetlać w kategorii Wszystkie.


0

Od 07.12.2019 na Androida 9 z playstore 17.8.14, należy przejść do „Sklep Play -> Moje aplikacje i gry -> Biblioteka -> Kliknij symbol X obok aplikacji, którą chcesz usunąć.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.