Pobierz pliki za pomocą Chrome na Androida


22

Czy istnieje sposób pobierania plików multimedialnych bezpośrednio z przeglądarki Chrome? W standardowej przeglądarce Androida mogę kliknąć link i wybrać „Zapisz link”, aby to zrobić, ale Chrome nie oferuje tej opcji i zamiast tego otwiera odtwarzacz multimedialny.

Odpowiedzi:


12

W Chrome przytrzymaj palec na linku, a zobaczysz opcję „Zapisz link”. W związku z tym pliki zostaną zapisane w folderze Pobrane.

Aby uzyskać do niego dostęp i (być może) inne foldery w przyszłości, zalecamy pobranie aplikacji do zarządzania plikami.

Najlepszymi są Menedżer plików ES i Menedżer plików ASTRO .

Chociaż ogólnie mówi się, że ASTRO jest lepsza, darmowa wersja zawiera reklamy.

Twój wybór!


1
Opcja „Zapisz link” nie pojawia się w menu kontekstowym.
Shimmy,

2
Rozwiązanie znalezione tutaj .
Shimmy,

8

Kliknij link i zamknij tę kartę lub wróć, gdy spróbujesz odtworzyć ten nośnik. Przejdź do swojej historii chrome z menu i naciśnij długo link i zapisz go.


Rzeczywiście bardzo pomocny! +1
Spikatrix

2

Chrome na Androidzie ma teraz „link do zapisywania” po długim naciśnięciu plików (takich jak multimedia), które po regularnym naciśnięciu odtwarzają zawartość.

zabawne było to, że myślałem, że link zapisu skopiowałby adres URL lub utworzył zakładkę, a nie pobierał pliku ... więc tekst pytania pomógł mi :)


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.