Znajdź skradzione urządzenie z Androidem bez karty SIM [zamknięte]


9

Szukam aplikacji, która mogłaby pomóc mi znaleźć / zrobić zdjęcia i nagrać dźwięk / usunąć moje dane / zablokować urządzenie, jeśli stracę komórkę.

Nie wiem, czy jest to możliwe, ale będzie bardzo przydatne, jeśli aplikacja może działać, nawet jeśli w urządzeniu nie ma karty SIM / jest ona wyłączona lub urządzenie GPS / połączenie internetowe jest wyłączone.

Z góry dziękuję!


Sprawdź to pytanie. Wiele przydatnych odpowiedzi. link
Qw4z1,

Odpowiedzi:


6

Cerberus może być aktywowany zarówno przez serwis internetowy, jak i przez SMS. Jeśli jesteś zrootowany, można go zintegrować z aplikacjami systemowymi i przetrwać pełne czyszczenie. FYI, ŻADNA aplikacja nie pozwoli Ci śledzić telefonu, gdy jest wyłączony :)

Może także zdalnie włączać GPS, śledzić w czasie rzeczywistym za pomocą map Google (wygląda jak nawigacja Google w przeglądarce internetowej), robić zdjęcia / nagrywać dźwięk i wideo, emitować alarm, ukrywać się przed szufladą aplikacji, aby złodzieje nie chcieli wiedz, że tam jest, zdalnie zablokuj telefon kodem, wyczyść system, wyświetl wiadomości, pobierz 10 ostatnich SMS-ów i połączeń telefonicznych oraz wiele innych.

Cerberus kosztuje 5 USD i jest wart każdego grosza. Można go pobrać z Google Play , ale sekcja pobierania na oficjalnej stronie zawiera Cerberus APK, które można sflashować i zintegrować bezpośrednio z ROMem .


Nie jest zintegrowany z jądrem. Aplikacja pomocnika zostaje przeniesiona do systemu / aplikacji.
RR

Zauważono i poprawiono :)
Loga

3

AndroidLost jest moim ulubionym. Nie wiem, czy może włączyć urządzenie, ale wiem, że działa na wszystko inne. Moją ulubioną funkcją jest wyskakująca wiadomość, którą możesz wysłać, robiąc zdjęcie przednim aparatem po kliknięciu OK. Jeśli nie masz dostępu do swojego telefonu, zainstaluj go za pomocą linku do rynku i zaloguj się na jego stronie!


2

Nie mogłem znaleźć żadnej aplikacji przeciwkradzieżowej, która mogłaby zostać aktywowana w jakikolwiek inny sposób niż wysłanie wiadomości tekstowej. Możesz jednak zainstalować jedną z tych aplikacji i natychmiast ją aktywować przed utratą telefonu. Ciągłe aktywowanie GPS może jednak wyczerpać baterię bardziej niż chcesz.

Oczywiście telefonu nie można ani do domu, ani do zdalnego sterowania, chyba że ma jakieś połączenie internetowe. Ale Wi-Fi powinno nadal działać bez karty SIM.

Najpopularniejsze aplikacje tego typu to Prey i Where's my Droid . Ta ostatnia wymaga płatnej wersji pro, jeśli potrzebujesz zdalnego czyszczenia.1

Zakładając, że telefon nie został wyczyszczony i jest zalogowany na twoje konto oraz ma jakiś dostęp do sieci, menedżer urządzeń z Androidem może zlokalizować, wyczyścić i zablokować telefon. W nowszych wersjach musisz włączyć dostęp do lokalizacji. Testowałem lokalizację i dzwoniłem na telefonie z Wi-Fi, ale nie ma funkcjonalnej karty SIM (mam w środku starą, skasowaną, żeby nie narzekać).

Bez żadnego sposobu komunikacji z telefonem jest to trudne. Prey jest całkiem fajny , ma udokumentowane doświadczenie (i całkiem imponującą stronę odzyskiwania ) i można go aktywować za pomocą tekstu . Uaktywni się również po zmianie lub usunięciu karty SIM i spróbuje oddzwonić, więc może się przydać, ponieważ telefon będzie musiał zostać włączony, aby móc z niego skorzystać.

Nic nie może wyśledzić wyłączonego telefonu bez magii.


0

Możesz wypróbować Menedżera urządzeń Android, ale telefony 3G muszą być online lub muszą być połączone z Wi-Fi


Odpowiedź Journeyman Geek już o tym wspomniała. W przyszłości staraj się unikać powtarzania poprzednich odpowiedzi, co tylko marnuje czas wszystkich.
Dan Hulme
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.