Jak wyczyścić sugestie autouzupełniania klawiatury


10

Muszę całkowicie wyczyścić słowa autouzupełniania, których nauczyła się moja Sony Ericsson Xperia arc. Użyłem go do wprowadzania losowych kombinacji liter (wpisy CAPTCHA), a teraz są one częścią autouzupełniania niektórych ważnych prefiksów. Jak można to zrobić? Zajrzał do ekranu ustawień, ale bez powodzenia.

Odpowiedzi:


9

Jest wysoko w Google, więc wkleję tutaj moje rozwiązanie. Posiadam Sonyericsson Xperia Arc S i lista Personal Dictionary była pusta.

Najlepszym sposobem było przejście do listy aplikacji (wszystkie aplikacje) , znalezienie usługi Klawiatura Xperia i Wyczyść dane .

Resetuje każdą konfigurację klawiatury, ale tak to działa.


Na niektórych urządzeniach (nawet Xperia) jest to „klawiatura międzynarodowa”.
Protektor jeden

4

Możesz wyczyścić wyuczone słowa pod Settings --> Language and keyboard --> User dictionary. Naciśnij i przytrzymaj wyuczone słowo, a następnie edytuj lub usuń.


1
To rozwiązanie niestety nie dotyczy najnowszych urządzeń Sony. Mogą uczyć się słów bez dodawania ich specjalnie do słownika użytkownika (osobistego), z którym mieliśmy problem zarówno OP, jak i ja.
user650309 24.04.13

3

Przejdź do ustawienia ---> Sterowanie ---> Język i wprowadzanie ---> klawiatura i metody wprowadzania -> (ikona ustawienia) za typem klawiatury -> przewidywany tekst -> wyczyść dane osobowe .. :) To jest wszystko :)


0

Usuwanie słów według ustawienia: Język i klawiatura: Słownik użytkownika działa tylko w przypadku słów zapisanych ręcznie. Aby oduczyć się automatycznie wyuczonych słów, musisz przejść do aplikacji sterującej wprowadzaniem tekstu i wyczyścić dane tej aplikacji. Na przykład na moim Casio Commando przechodzę do mojej listy aplikacji, klikam aplikację do wprowadzania tekstu XT9 i klikam „Wyczyść dane.


0

Dla Xperii


Przejdź do ustawienia ---> Sterowanie ---> Język i wprowadzanie ---> klawiatura i metody wprowadzania ---> Wybierz używaną klawiaturę (np. Xperia Keyboard) ---> Ikona ustawień --- >> Użyj mojego stylu pisania ---> W Moich słowach możesz usunąć słowa, które chcesz usunąć, lub możesz przejść do Wyczyść dane, aby wyczyścić wszystkie słowa.


0

Aby wyczyścić sugestie autouzupełniania i móc wpisać wiadomość: dotknij dwukrotnie słowa, które próbujesz napisać , niż spróbuj je zakończyć.


0

Otwórz dowolną aplikację, taką jak poczta lub wiadomość, i zacznij pisać, zostanie wyświetlony przewidywany tekst. Po prostu długo naciśnij i wybierz usuń z prognozy. Gotowe

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.