Dlaczego Sklep Play wyświetla komunikat „Nie można zainstalować aplikacji… Kod błędu: 910”?


12

Korzystam z telefonu komórkowego z Androidem Lollipop. Odinstalowałem wstępnie zainstalowane aktualizacje aplikacji Youtube. Teraz próbowałem zaktualizować aplikację ze Sklepu Play. Występuje błąd „Nie można zainstalować aplikacji” z kodem błędu 910.

Próbowałem następujących kroków:

 1. Usunięto pamięć podręczną i dane aplikacji Play Store.
 2. Usunięto pamięć podręczną i dane menedżera pobierania
 3. Usunięto pamięć podręczną i dane aplikacji Youtube.
 4. Zrestartowałem telefon.

I spróbowałem ponownie, nadal występował ten sam błąd. Jak to naprawić?

IMG:


1
Szkoda, że ​​nie mogą podać szczegółów oprócz liczby. Czynności, które wykonałeś, są zalecane dla 910 w innych miejscach. Czy próbowałeś skorzystać z tego linku? // Jedna znaleziona strona nazywa 910 „Autoryzacja aplikacji”. W takim przypadku może wylogowanie się z konta Google, a następnie ponowne zalogowanie może załatwić sprawę.
Izzy

Może być problem z połączeniem danych, spróbuj raz z połączeniem WiFi, aby wykonać procedurę aktualizacji.
Jeel Vankhede

Spróbuj usunąć swoje konto Google, a następnie dodaj je ponownie. Wyczyść dane Google Play, a może sprawdź datę i godzinę. Nigdy nie miałem tego rodzaju problemu, ale raz wystąpił błąd w moim telefonie i został on rozwiązany przez wyczyszczenie danych Sklepu Play.
Muhammad Hamza

1
Mam teraz ten sam problem. Próbowałem pobrać zewnętrzny plik APK YouTube, nie działał. Próbowałem odinstalować i ponownie zainstalować przez adb i to też nie działało (Błąd 941). Próbowałem usunąć kartę SD i zaktualizować ją, a także ponownie zainstalować i zaktualizować, ale to też nie zadziałało.
Peter Johnmeyer

Wyczyszczono pamięć podręczną Sklepu Play i działa dla mnie. Przejdź do Ustawienia / Aplikacje / Google Play Store / Storage / Wyczyść pamięć podręczną.
Hp93,

Odpowiedzi:


3

Miałem ten sam problem po próbie uaktualnienia mojej aplikacji Snapchat do wersji alfa po samouczku na forum programistów XDA. Po ukończeniu samouczka aplikacja nie odinstaluje się, nie uruchomi ani nie przeinstaluje poprawnie. Rozwiązaniem (dla mnie) było odinstalowanie uszkodzonej aplikacji za pomocą ADB.

 1. Zainstaluj adb (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś).
 2. Włącz tryb programisty na swoim telefonie (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś).
 3. Wpisz adb devicesw terminal / linię poleceń.
 4. Stuknij „tak” w monicie autoryzacji w telefonie (jeśli jeszcze nie autoryzowałeś).
 5. Wpisz, adb uninstall <insert package name here>aby odinstalować zepsutą aplikację.
 6. Możesz teraz ponownie zainstalować aplikację ze Sklepu Play lub skądkolwiek ją masz.

1
To mój sposób na rozwiązanie tego problemu. Jeśli nie mogę pobrać lepszej wersji aplikacji niż wersja w sklepie
Thally Ace

3

Przez kilka dni otrzymywałem błąd 910. W końcu udało mi się rozwiązać problem, wykonując następujące czynności:

„Wyrzuciłem” kartę SD poprzez ustawienia, urządzenie, pamięć. Nie musiałem fizycznie wyjmować karty z telefonu.

(Android 6.0.1 ..... Blackberry Priv.)


Zadziałało! Wreszcie!
Omid

2

Niestety żadne z tych rozwiązań nie działało dla mnie. Pobrałem więc najnowszą aplikację YouTube z witryny innej firmy i pomyślnie zainstalowałem. Aplikacja działa dobrze. Ale w sklepie Play nadal wyświetla moją wcześniejszą wersję aplikacji i prosi o aktualizację. Chyba odtąd za każdym razem, gdy muszę aktualizować tylko z APK.


2

Przejdź do ustawienia pamięci i ustaw domyślne ustawienie pamięci na „Pamięć telefonu” lub „Pozwól urządzeniu zdecydować”.

(Błąd 910 występuje z powodu ustawienia karty SD jako domyślnej pamięci).


To zadziałało dla mnie.
Ankit Seth,

Dla przypomnienia, błąd 910 nie ma nic wspólnego z domyślną pamięcią karty SD. Odnosi się to do niemożności zainstalowania pakietu APK z różnych powodów, głównie związanych z systemem plików, ale może się zdarzyć, jeśli spróbujesz zainstalować aplikację, której pakiet APK został wcześniej zainstalowany (czy stara wersja lub inny podpis nie ma znaczenia).
Martin Marconcini

1

Miałem ten problem z Blackberry Priv z Androidem 6.01. Dla mnie zadziałało:

 1. Przejdź do Ustawienia → Osobiste → Bezpieczeństwo → Administratorzy urządzeń, wyłącz administratora „Google Pay” i włącz administratora „Blackberry Launcher”.
 2. Przejdź do Ustawienia → Urządzenie → Użytkownicy i wybierz Gość.
 3. Przejdź do Ustawienia → Urządzenie → Użytkownicy i wybierz Ja - i zaloguj się ponownie.
 4. Wróć do Google Play → Moje aplikacje i gry i zainstaluj.

Dokonano tego po ponownym uruchomieniu i dwóch poprzednich próbach instalacji. Aplikacja, która nie aktualizuje się, to „Google”.


0

W moim przypadku była to aplikacja Wish. Zostanie pobrany, a następnie wyskoczy z tym dokładnym błędem.

Przeniosłem go z zewnętrznej karty SD z powrotem do pamięci wewnętrznej. Zaktualizowałem go, a potem przeniosłem z powrotem na zewnętrzną kartę SD, ale powiedziałem, że nie mam miejsca. Wiem, że tak jest (miałem kartę SD 512 GB, więc dużo miejsca). Skończyło się to na wyłączeniu telefonu na kilka minut, a następnie ponownym włączeniu. Więc jeśli zostanie przeniesiony na zewnętrzną kartę SD, może to jest to.


0

Miałem dokładnie ten sam problem! Właśnie to rozwiązałem, wyjmując kartę SD z mojego urządzenia. Nie wiem, czy błąd powróci po jego przywróceniu, ale mogłem zainstalować aplikacje.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.