Czy istnieje sposób na nagranie wewnętrznego dźwięku?


9

Mam Amazon Kindle (nie mam kabla USB, więc nie mogę zrootować Kindle). Mam również wykłady online. Z niektórych powodów mój Kindle może przesyłać strumieniowo szybciej niż na moim komputerze.

Teraz chcę nagrać dźwięk z wykładów online bezpośrednio z mojego Kindle, aby móc słuchać go w trybie offline.

Większość aplikacji na Androida znalazłem nagrywanie rozmów telefonicznych, co nie jest tym, co chcę robić.

Odpowiedzi:
0

W Androidzie nie ma wsparcia na robienie tego, co chcesz. Będziesz potrzebował jakiegoś rodzaju łatania jądra lub systemu operacyjnego.


0

Jeśli dobrze cię rozumiem, chcesz nagrać wewnętrzny dźwięk swojego Androida bez utraty jakości.

Możesz użyć kabla męskiego na męskiego 3,5 mm i podłączyć drugą stronę kabla do portu Line in (który jest często oznaczony jako niebieski port 3,5 mm).

W ten sposób możesz przesyłać strumieniowo audio / wideo z telefonu i nagrywać je za pomocą oprogramowania do nagrywania, takiego jak audacity na komputerze.

To nie jest oryginalny dźwięk. Wymaga to ponownej konwersji cyfrowej na analogową i z powrotem na cyfrową.

Jeśli nie możesz, z jakiegoś powodu przesyłaj strumieniowo w pobliżu komputera, możesz utworzyć niestandardowe gniazdo TRRS, które będzie przesyłać wyjście audio z powrotem do pinu mikrofonu i nagrywać je za pomocą telefonu. Nie jestem do końca przekonany, że to zadziała. Przetestowałem to i zadziałało.


OP: „... bezpośrednio z mojego Kindle
Andy Yan

1
W takim razie warto spróbować niestandardowego pomysłu na kabel. w tym artykule rozmawiają o kablu TRRS-RCA i używają go do nagrywania zewnętrznego dźwięku. techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/... Teoretycznie możesz użyć kabla, aby przywrócić dźwięk telefonu i go nagrać. Wyzwania: 1. Może nie działać z powodu impedancji. Chociaż im się to udało. 2. Musisz znaleźć rejestrator audio, który nie przerywa transmisji wykładu podczas nagrywania.
BorhnN
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.