Zainstalowałem kolejną aplikację SMS, teraz otrzymuję dwa powiadomienia


11

Mam Google Nexus One z Androidem 2.2. Nie podobała mi się domyślna aplikacja SMS, więc zainstalowałem Handcent-SMS. Teraz, kiedy dostaję SMS-a, dwukrotnie otrzymuję powiadomienie. Jak mogę to naprawić?

Odpowiedzi:


19

Możesz wyłączyć powiadomienia w swojej podstawowej aplikacji do obsługi wiadomości, przechodząc do okna dialogowego ustawień (przycisk Menu -> Ustawienia) i odznaczając Powiadomienia


Pokonaj mnie, co?
Felix

6

Najczystsza odpowiedź, którą widziałem, jest tutaj: http://www.droidforums.net/forum/droid-applications/8328-how-guide-disable-double-notifications-when-using-handcent-sms.html

Cytowanie:

  1. Otwórz „wiadomości” ze szuflady aplikacji
  2. Naciśnij przycisk „menu” (drugi przycisk od lewej u dołu Twojego Droida
  3. Kliknij USTAWIENIA
  4. Przewiń w dół i ODCZYTAJ „Powiadomienia”
  5. Aby później wyłączyć aplikację mssaging, możesz odznaczyć opcję „Automatyczne pobieranie” (zapobiega to nawet pobieraniu wiadomości przez aplikację „Wiadomości”).
  6. Wyjdź z aplikacji. Cieszyć. Żyj długo i szczęśliwie. Tak!

Nie wiedziałem o Auto-Retrieve. To właśnie dzięki temu wszystkie aplikacje mogły uzyskać SMS-y. O tak.
Dmitriy Likhten,

2

Otwórz domyślną aplikację do przesyłania wiadomości, kliknij przycisk menu, a następnie Ustawienia. Przewiń w dół i wyłącz Powiadomienia .

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.