Google Maps chce się teraz zalogować? Czy jest na to jakiś sposób?


10

Udało mi się uruchomić Galaxy S bez konieczności podłączania go do konta Gmail, ale w ciągu ostatnich kilku tygodni (myślę, że po aktualizacji systemu operacyjnego ze Sprint) Mapy zaczęły sprzeciwić się, że nie jestem zalogowany .

To trochę denerwujące - dlaczego muszę się zalogować, aby wyszukać adres?

Chciałbym uzyskać sugestie dotyczące obejścia tego. Chętnie zrootuję mój telefon. Mam zainstalowany OSM, ale nie wyszukuje adresów, chyba że czegoś brakuje.


Jeśli znajdziesz gdzieś APK, możesz spróbować obniżyć Mapy. Myślę, że powinieneś być w stanie zainstalować go na wierzchu bez rootowania.
Matthew przeczytał

1
Jeśli natrafisz na wymagania Google, możesz po prostu założyć fałszywe konto GMail, którego nie używasz do niczego innego i będzie ono powiązane tylko z twoim urządzeniem bez żadnych danych osobowych.
Martin Tapankov

Odpowiedzi:


4

Twoje trzy opcje to prawdopodobnie:

  1. Mapy starszej wersji
  2. Korzystaj z map Google opartych na przeglądarce (być może w trybie incognito, jeśli jesteś paranoikiem)
  3. Użyj innej aplikacji mapowej

Jeśli chodzi o OSM, myślę, że nie mają oficjalnej aplikacji, więc możesz również spróbować użyć aplikacji, która korzysta z ich danych. Strona internetowa OSM umożliwia wyszukiwanie adresów, więc może nie zostać zaimplementowana w używanej aplikacji. Jest grono OSM kompatybilnymi aplikacjami i ich cechy wymienione tutaj .


Używałem Osmdroida, który tak naprawdę nie działa tak dobrze, ale w końcu zacząłem testować OsmAnd, który działa świetnie. Mam go tutaj: f-droid.org/repository/browse/…
Amanda
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.