Jak przesunąć zegar z powrotem w prawo w Androidzie Pie?


27

Właśnie zainstalowałem Android Pie, a zegar przesunął się z prawej strony paska stanu na lewą. Czy istnieje ustawienie, aby cofnąć?


Nie ma na to ustawienia. Musisz mieć root, aby to zmienić.

Bez roota to podłoże twierdzi, że to robi. Nie mogę przetestować bycia na forum Oreo.xda-developers.com/pixel-2-xl/themes/…
beeshyams

@beeshyams Substratum wymaga roota. Prosimy również nie zamieszczać odpowiedzi jako komentarzy.
wjandrea

Odpowiedzi:


4

Jest to problem występujący przez wielu, którzy dokonali aktualizacji do Android Pie lub kupili nowy z Android Pie. Na szczęście można to naprawić, ale konieczne jest zrootowanie telefonu. Ktoś, kogo znam, próbował tego i zadziałało. Może ci to również pomóc, https://www.xda-developers.com/status-bar-clock-tweaks-android-p-root/


1
Dodając do tego, musisz mieć root, jak powiedziano, a także silnik motywu substratum ( play.google.com/store/apps/… ) i sam mod do edycji zegara ( forum.xda-developers.com/pixel- 2-xl / themes /… )
JCTechie

1
Podaj w treści odpowiednią treść, zamiast po prostu linkować. Jeśli link wygaśnie w przyszłości, odpowiedź straci swoją przydatność. Dzięki.
Firelord
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.