Jak wyjść ze Skype'a na Androida?


36

Korzystam z nowo wydanej rynkowej wersji Skype'a na moim ADP1 z CyanogenMod 6.0.

Nie mogę wyjść z programu Skype. Wydaje się, że nie ma żadnego mechanizmu wylogowywania się ze Skype'a po zalogowaniu. Mogę zabić to zadanie, ale następnym razem, gdy coś go uruchomi, wydaje mu się, że ma prawo zalogować się i być ponownie online, nic nie blokując. Ikona paska zadań po prostu przenosi cię do programu, ale program nie wydaje się mieć menu, nie reaguje na przycisk powrotu itp.

Pomysły?


Wszystkie te rozwiązania dotyczą poprzedniej wersji Skype. Wersja 2 nie pozwala tylko zamknąć aplikacji. To musi być błąd.

Odpowiedzi:


10

W wersji 4.0 (wydanej 1 lipca 2013 r.) Po raz kolejny zmienili sposób wylogowania.

Oto jak to zrobić:

  1. Po zalogowaniu dotknij swojego awatara w prawym górnym rogu
  2. Na profilu konta dotknij Menu przepełnienia (trzy pionowe kropki) w prawym dolnym rogu
    • Jeśli twój telefon ma fizyczny przycisk menu, skorzystasz z niego
  3. Masz teraz opcję wylogowania

( źródło )


Skype niedawno zaktualizował (10 lipca); jedną ze zmian jest ułatwienie wylogowania.

Aktualizacja Skype na Androida 4.0: słyszeliśmy

  • Chciałeś łatwiejszego wylogowania. Teraz możesz znaleźć tę opcję, naciskając klawisz Menu lub na dowolnym z następujących ekranów nawigacyjnych: Ostatnie , Ulubione , Ludzie i Profil .

1
Myślę, że warto zauważyć, że nie usuwa to przechowywanych poświadczeń. Jeśli opcja „Zaloguj się automatycznie” jest włączona, przy następnym uruchomieniu Skype zostaniesz zalogowany natychmiast.
AndreKR,

27

Przejdź do zakładki MyInfo i ustaw swój status na Wyloguj .

Po wylogowaniu przycisk Wstecz działa zgodnie z oczekiwaniami i wychodzi ze Skype.

EDYCJA : Począwszy od wersji 2.9.0.315 (przynajmniej) Skype uprościł mechanizm wylogowywania:

Zrób to na ekranie głównym Skype:

wprowadź opis zdjęcia tutaj


To nie działa już od Skype 4.0.0.17847 dla Androida.
Nathan Osman,

4

Zainstaluj Stop Skype z rynku, utwórz skrót na ekranie głównym i kliknij go, aby wyjść z Skype


2
to nie jest dobre rozwiązanie
setzamora,

1
Ta aplikacja nie jest już dostępna (i tak nie jest już potrzebna).
ce4

3

Ok, właśnie dowiedziałem się, jak możesz zrezygnować ze skype. Przejdź do głównego ekranu aplikacji i kliknij lewy przycisk. Po tym kliknij wyloguj się, a będziesz mógł wyjść z przycisku powrotu. Niektórzy już to opublikowali, ale myślę, że nie było to całkowicie jasne dla osób, które są nowe w Androidzie (jak ja): P


3

Dla mnie „Wyloguj się” zachowuje się dokładnie tak, jak w kliencie Skype na PC. tzn. klient nadal działa. Jeśli następnie zmusisz go do wyjścia (patrz poniżej), będziesz musiał wprowadzić hasło ponownie przy następnym logowaniu. Oto ogólny sposób na zamknięcie Skype'a, który nie wymaga instalacji nowego menedżera zadań lub aplikacji „stop skype” : Wybierz Ustawienia -> Aplikacje -> Zarządzaj aplikacjami -> Skype -> Wymuś zatrzymanie


Kilka dni temu zaktualizowałem Skype'a, który zaczynał się sam, nawet po prawidłowym wylogowaniu. Zrobiłem to kilka razy i ostatecznie skorzystałem z opcji „Wymuś zatrzymanie” w Ustawieniach-Aplikacje i to rozwiązało. Myślę, że to jakiś błąd w Skypie i / lub Androidzie (mam 4.0)
Bronek

2

Wygląda na to, że zmienili go ponownie (Skype 4.4.0.31835). Podczas gdy wcześniej można było do niego dotrzeć za pomocą przycisku Menu, nie ma już opcji wylogowania się.

Brak wylogowania w menu Skype 4.4.0.31835

Zamiast tego musisz teraz nacisnąć przycisk z przerywanym okręgiem wokół awatara obok przycisku menu na głównym ekranie Skype. Tam zobaczysz to:

Lokalizacja opcji wylogowania

Na samym dole znajduje się opcja wylogowania, co spowoduje także zamknięcie klienta Skype.

Poprzednia wersja zachowywała się w sposób opisany w zaakceptowanej odpowiedzi (od tego momentu ). Ale nie posunęło mnie to dalej.


Potwierdzono, że jedyną opcją pełnego „wyjścia” ze Skype jest ręczne „wylogowanie”. Zobacz także android.stackexchange.com/questions/69891
paulgutten

-1

Wiem, jak się wylogować. Gdy jesteś zalogowany, PRZYTRZYMAJ PRZYCISK DOMOWY PRZEZ DŁUGI CZAS NA SWOIM PRODUKCIE ANDROID, NIE W SKYPE! Zobaczysz przycisk, którym jest Menedżer zadań. Kliknij go, a zobaczysz aktywne aplikacje na swoim urządzeniu z Androidem. Następnie naciśnij przycisk zakończenia widoczny obok logo skype.


4
Musisz mieć zainstalowaną niestandardową aplikację do zarządzania zadaniami i powiązaną z tym kluczem, który nie jest częścią podstawowego systemu Android. Przełącznik zadań w standardowym Androidzie pozwala tylko przełączyć się na OSTATNIE aplikacje, nie zamykać ich i nawet nie wskazuje, czy nadal działają, czy nie.
Caleb

1
Dotyczy to tylko urządzeń Touchwiz (Samsung).
Flow
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.