Czy możliwe jest przekierowanie całego wyjścia audio, w tym wyjścia muzycznego, na zestaw słuchawkowy Bluetooth?


35

Jestem w stanie wykonywać i odbierać połączenia z mojego telefonu Samsung ACE S5830 za pomocą urządzenia Bluetooth. Jednak gdy odtwarzam utwory MP3 na telefonie, wyjście nie jest odtwarzane przez monofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth; po prostu gra bezpośrednio z głośników telefonu.

Czy istnieje sposób przekierowania całego wyjścia audio do zestawu słuchawkowego mono Bluetooth?

Odpowiedzi:


15

Zrobiłem trochę googlingu i natknąłem się na ten post na androidforums.com, który ma kilka sugestii:

  1. Istnieje kilka aplikacji, które wydają się zapewniać tę funkcjonalność. BTmono to jedyny darmowy, który znalazłem i który nie jest ograniczony do określonego czasu. Wymaga Androida 2.2+. Istnieje kilka innych podobnych aplikacji, które można również zobaczyć pod tym linkiem.
  2. Ta osoba opublikowała lewę, która wygląda tak, jakby działała bez użycia dodatkowej aplikacji:
  1. Poszedłem do telefonu i wybrałem „**” (2 gwiazdki), co tworzy „p” dla pauzy. Następnie naciśnij przycisk połączenia. Umożliwia to zestaw słuchawkowy bez nawiązywania połączenia.
  2. Potem zacząłem doggcatchera (lub innego odtwarzacza audio / wideo) i grał przez zestaw słuchawkowy. Po tym punkcie wszystko przeszło przez zestaw słuchawkowy.
  3. Aby zatrzymać odtwarzanie na zestawie słuchawkowym, właśnie zadzwoniłem na pocztę głosową i rozłączyłem się. W tym momencie dźwięk był kierowany z powrotem do głośnika.

EDYCJA: Odkryłem, że działa to tylko wtedy, gdy mój dźwięk dzwonka jest wyłączony lub wibruje. Głośność multimediów należy także zwiększyć osobno - albo z poziomu ustawień, albo przed wykonaniem połączenia „p”. Klawisz głośności kontroluje głośność połączeń Bluetooth tylko po włączeniu zestawu słuchawkowego Bluetooth.


BTmono działa idealnie! Samsung
Galaxy

8

Zasadniczo aplikacje audio korzystają z kanału medialnego, który będzie odtwarzany przez Bluetooth, jeśli urządzenie Bluetooth obsługuje ten profil A2DP.

Sprawdź specyfikacje zestawu słuchawkowego, aby sprawdzić, czy obsługuje ono A2DP - jeśli tak, edytuj pytanie, aby uwzględnić dodatkowe informacje na temat używanej aplikacji muzycznej oraz marki i modelu zestawu słuchawkowego.


4

Jeśli

  1. Chcesz słyszeć muzykę na urządzeniu Bluetooth
  2. Twoje urządzenie Bluetooth idealnie sparuje się z telefonem z Androidem.
  3. Działa tylko z połączeniami, media nadal odtwarzane są na głośnikach urządzenia.

BTMono to świetne narzędzie, które spełnia Twoje wymagania. Umożliwi to po prostu WŁĄCZENIE strumieniowego przesyłania multimediów i możesz zacząć.

Pamiętaj, że jest bezpłatny i musisz ponownie uruchomić aplikację po każdym telefonie. Tę funkcję można odblokować w wersji pro, która kosztuje zaledwie 1 USD: D


3

Wypróbuj Mono Bluetooth Router . Darmowa wersja ma więcej funkcji niż BTMono.


+1. Zainstalowałem darmową wersję i działa ona dla mnie dobrze. Używam przekaźnika Samsung Galaxy S. To telefon komórkowy, który prawdopodobnie jest nieco podobny do Samsunga Galaxy S3.
niezapomniany

1

Możesz także wypróbować moją aplikację, aby przekierować dźwięk bez połączenia do BT. Oto mój link do github: https://github.com/sauravpradhan/AnySound2BT


Nie działało to dla mnie. Myślę, że się zawiesił. Tutaj zamieściłem nieco więcej informacji . Niestety, nie dostarczyłem śledzenia wstecznego, a prawdopodobnie jest to powrót do śledzenia problemu.
niezapomniany

Awaria może być spowodowana tym, że nie zwalniam zasobu, kod działa idealnie w większości telefonów, jeśli zostanie wypróbowany zgodnie z krokami wymienionymi w Github!
Saurav

0

Chciałem go tylko wyrzucić dla każdego, kto chce wiedzieć, że BTmono działa jak urok mojego HTC Desire S z Androidem 2.3.3 i Plantronics Explorer 210! Niezwykle łatwy interfejs dla BTmono.


0

Użyłem BTmono, więc mogłem użyć słuchawek Bluetooth Komodo (czyli KMD) jako słuchawek. Działał idealnie.

Przyciski głośności sterowały słuchawką, a jeśli uderzę w jeden z przycisków głośności, telefon powie „Głośność połączenia Bluetooth (pasek głośności)”. Więc ... Mówię, spróbuj tego ...


0

lol, pamiętam, że mam stary moto rizr z3 za pomocą słuchawek stereo, ale domyślnie podczas słuchania muzyki z jakiegoś powodu używa dźwięku mono. W menu opcji dostępna jest opcja przełączenia na stereo, ale niestety nie jest to Android i mam tylko słuchawki stereo

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.