Czy mogę sprawić, by ikony kontaktów na ekranie głównym aktualizowały swoje zdjęcia?


14

Zastanawiałem się tylko, czy ktokolwiek wie, jak sprawić, by ikony kontaktów na ekranie głównym aktualizowały swoje zdjęcie po zmianie zdjęcia kontaktu, bez konieczności usuwania skrótu i ​​tworzenia go ponownie. Czy można to zrobić? Czy obraz skrótu kontaktowego jest „na żywo”?

np. niektóre z moich kontaktów są powiązane z Facebookiem, a ich zdjęcia w rekordach kontaktów są zsynchronizowane zgodnie z oczekiwaniami, ale skrót na ekranie głównym nadal będzie pokazywał, jakie było ich zdjęcie w momencie utworzenia skrótu.

Myślałem, że może ponowne uruchomienie telefonu spowoduje odświeżenie ikon, ale tak się nie stało.

Działa na niezrootowanym Galaxy S Captivate.


3
Dobre pytanie. Jedyny znany mi sposób usuwania i ponownego dodawania. Mam nadzieję, że istnieje rozwiązanie (może to być widget?)
Bryan Denny

Tak, zgadzam się, dobre pytanie. Mam nadzieję, że ktoś ma odpowiedź. Tak jak wy, zawsze musiałem usuwać i dodawać ponownie.
Matt

2
Wygląda na to, że jest zalogowany jako Android [błąd] [1]. Jeśli dobrze czytam, zespół Androida nie ma obecnego planu, aby rozwiązać ten problem. [1]: code.google.com/p/android/issues/detail?id=8697
BrianCooksey

@BCooksey Twój komentarz powinien być odpowiedzią, aby @eidylon mógł oznaczyć go jako odpowiedź.
Mufasa,

Odpowiedzi:


4

Wygląda na to, że jest zalogowany jako błąd Androida . Jeśli dobrze czytam, zespół Androida nie planuje rozwiązać tego problemu.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.