Jak mogę wyłączyć automatyczne przyciemnianie ekranu?


10

Co chciałbym zobaczyć:

  • Podczas pracy na biegu jałowym ekran wyłącza się po skonfigurowanym czasie.

Co widzę:

  • Kiedy nic nie robię, ekran przyciemnia się nieco po ~ 23 sekundach, a następnie po 30 sekundach wyłącza się zgodnie z oczekiwaniami.

Nie mam pojęcia, dlaczego to ściemnianie na krótko przed upływem limitu czasu ekranu i gdzie je wyłączyć.

Moje ustawienia:

  • Automatyczna jasność wyłączona, jasność ustawiona na najniższym poziomie.
  • Limit czasu ekranu po 30 sekundach.
  • Automatyczne dostosowywanie zasilania ekranu wyłączone.
  • Limit czasu dla ekranu blokady wynosi zero ( natychmiast ).
  • Użyj trybu oszczędzania energii jest włączony (ustawia jasność ekranu na 10% przy mniejszej niż 20% mocy baterii). Wyłączenie nie miało żadnego efektu.

Dzieje się tak w przypadku Androida 2.3.6 (nie mam pojęcia, czy działał przed aktualizacją).

Odpowiedzi:


6

Jest to ostrzeżenie, że ekran wkrótce się wyłączy. Jest to z pewnością bardziej przydatne, gdy limit czasu przekracza 30 sekund. Zakładam, że potrzebujesz niestandardowego jądra lub przynajmniej zrootować i edytować niektóre pliki konfiguracyjne, aby temu zapobiec, nie wierzę, że jest coś w Ustawieniach.


-2

Sugeruję aplikację Screen On . Używam go, gdy nie chcę, aby ekran był przyciemniony lub wyłączony, ponieważ chcę mieć możliwość natychmiastowego wstrzymania odtwarzania w audiobooku bez konieczności naciskania przycisku zasilania, a następnie przesuwania ekranu.

Jeśli chcesz, aby powrócił do trybu oszczędzania energii, możesz ponownie wyłączyć aplikację z paska powiadomień. Nie można go dostosować, aby przyciemnił się po określonym czasie, ale w ogóle nie będzie przyciemniany. Lepsze niż nic!


Powinieneś ponownie przeczytać pytanie.
DeLiK,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.