Automatyczna sekretarka na Androida


11

Możliwe jest odtwarzanie dźwięku na linii ładującej telefonię, ale przesyłane są również dane wejściowe mikrofonu.

  1. Jak wyłączyć mikrofon na urządzeniach z Androidem?
  2. Czy istnieje możliwość odtwarzania dźwięku do łącza w górę telefonii podczas wyciszenia?


@GATHrawn, NIE, sugerowane rozwiązanie dotyczy nagrywania, które w rzeczywistości jest zupełnie przeciwne do funkcji automatycznej sekretarki.
użytkownik12295,

Pytanie dotyczy odtwarzania fragmentu wcześniej nagranego dźwięku podczas rozmowy telefonicznej, co jest dokładnie punktem 2 twojego pytania. Obecnie jedyną odpowiedzią (która nie została zaakceptowana) jest obejście odtwarzania wcześniej nagranego dźwięku, a wbudowany mikrofon może go odebrać podczas połączenia. To nie jest dobre rozwiązanie, ale jest rozwiązaniem. Wszystko mogło się zmienić od czasu opublikowania tej odpowiedzi w czerwcu, jeśli tak, to każdy może opublikować inną odpowiedź, którą PO może zaakceptować. Niezależnie od odpowiedzi na to pytanie, pytanie jest nadal bardzo, bardzo podobne do tego.
GAThrawn

1
Drugie pytanie nie dotyczy nagrywania, lecz odtwarzania „nagrania”, tj. Pliku audio. Masz rację, że drugie pytanie nie wspomina nic o wyciszeniu mikrofonu, więc myślę, że dobrze jest pozostać osobno. Zachęcam do odpowiedzi na inne pytanie, ponieważ brzmi to tak, jakbyś odkrył, jak odtwarzać dźwięk podczas połączenia bez użycia mikrofonu.
Matthew przeczytał

1
Nie za pomocą kodu. dowolna aplikacja innej firmy lub dowolne ustawienia na urządzeniu,
użytkownik12295

Odpowiedzi:


4

Pracuję nad własną aplikacją automatycznej sekretarki i uderzyłem w dwa główne problemy. Jednym z nich jest to, że setMicrophoneMute(boolean on)po prostu nie działa. Innym problemem jest odtwarzanie powitania audio na linii telefonicznej.

Nie jest to możliwe z powodu ograniczeń sprzętowych i nie działa nawet, jeśli mikrofon jest włączony, a dźwięk odtwarzany jest przez głośniki.


Znalazłeś rozwiązanie?
Poluj

@mark Czy znalazłeś rozwiązanie?
Jack

@Jack - jest to możliwe, ale oba przypadki wymagają zrootowanych pamięci ROM do działania, dlatego jeden z nich (oparty na ALSA) zależy od układów Qualcomm.
kagali-san

@Hunt, zastanawiasz się, co znalazłeś w tym czasie
kagali-san

Czy są jakieś nowości?
jj_
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.