Skradziony telefon: czy wystarczy zmienić hasło do Gmaila?


22

Mój telefon Galaxy został dziś skradziony. Oczywiście zablokowałem kartę SIM i zmieniłem hasło do Gmaila (i poszedłem na policję), ale czy to wystarczy? Czy osoba, która ukradła mój telefon, może nadal logować się na moim rynku i pobierać pliki? Nie jestem pewien, co to za umowa, i naprawdę wariuję, ile ta osoba mogłaby zrobić z moim telefonem.

Także o płatności: Nigdy nie kupiłem żadnych aplikacji (pobierałem tylko te bezpłatne). Jak działa ta płatność? Czy to również jest zablokowane, jeśli twoja karta SIM jest zablokowana?

Czy istnieje sposób usunięcia konta „Mój rynek”?3
Powinieneś także rozważyć konfigurację uwierzytelniania 2-czynnikowego. Dzięki temu kontrolujesz, co uzyskuje dostęp do twoich kont Google (komputerów, urządzeń, stron internetowych) i możesz odwołać dostęp za pomocą kliknięcia linku. support.google.com/accounts/bin/…
Dylan Yaga,

Odpowiedzi:0

Oprócz zmiany hasła należy przejść do sklepu internetowego i „dezaktywować urządzenie”.


2
Nigdy nie było na to sposobu w witrynie Market. Możesz ukryć urządzenia przed menu, ale nie możesz ich usunąć z konta, chyba że zmieniło się to bardzo niedawno.
eldarerathis
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.