Czy można pominąć potwierdzenie przywracania aplikacji?


10

Używam Titanium Backup do przywracania moich danych i aplikacji, ale kliknięcie „zainstaluj” i „gotowe” doprowadza mnie do szału. Czy jest na to ustawienie?

Odpowiedzi:


13

Przywracanie wsadowe „0-kliknięć” (jak opisuje to strona Market ) jest jedną z funkcji wersji Pro. Nie można tego zrobić w wersji darmowej, ale zakup klucza do wersji Pro pozwala na wykonanie przywracania wsadowego bez nadzoru.


-2

Musiałem kupić aplikację TB, aby wykonać pełne przywracanie moich aplikacji bez pytania o każdą z nich. Od razu go odinstalowałem, ponieważ uznałem, że jest to bezużyteczna BEZPŁATNA aplikacja, dlatego wprowadza w błąd jako bezpłatną aplikację. Tylko wersja płatna działa poprawnie - tak, powiedziałem poprawnie. Nie lubię ludzi, firm ani niczego, co celowo lies,wprowadza w błąd, wprowadza w błąd lub przypadkowo, nawet w tej sprawie.


Twoja odpowiedź może być lepiej odebrana, jeśli edytujesz ją, aby skupić się na rozwiązaniu problemu zamiast narzekać na aplikację.
Dan Hulme
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.