Jak wyświetlić ekran informacji o komórce (CID) na ekranie?


14

Czy system operacyjny Android ma opcję wyświetlania informacji o komórce (nazwa wieży komórkowej) na ekranie głównym? (Bez korzystania z aplikacji zewnętrznych)

Odpowiedzi:


4

Nie będziesz mógł wyświetlić tego na ekranie głównym bez aplikacji innych firm.

Możesz użyć tej aplikacji o nazwie CellID Info ze sklepu Google Play, możesz też znaleźć inne aplikacje, które wyświetlają te informacje. Informacja CellID nie mówi, czy ma widżet (nie sądzę, że ma), ale niektóre inne mogą.


Dzięki, ale to nie jest rozwiązanie, którego szukam. Chcę, aby informacje o identyfikatorze komórki były wyświetlane na ekranie głównym, a nie w aplikacji. Podobnie jak w przypadku telefonów komórkowych Nokia.
VVK

i nie będziesz w stanie tego zrobić bez użycia aplikacji. To nie jest możliwe.
Ryan Conrad

1

Wystarczy pobrać OpenSignal ze Sklepu Play.


2
Czy możesz to rozwinąć? Jak / dlaczego ta aplikacja rozwiązuje problem PO?
ale

1

Możliwe jest odczytanie informacji o wieży komórkowej od czasu jej jednego z komunikatów BroadCast. Ale nie pojawia się automatycznie na ekranie! Możliwe jest otrzymanie tego jako powiadomienia w SMS, po włączeniu wiadomości Cell BroadCast (CB) zwykle w natywnych ustawieniach aplikacji SMS.


1

Wypróbuj aplikację Cell Info Display dostępną w Google Play.

Wyświetlanie informacji o komórce przyda się w celu uzyskania informacji o lokalizacji w przypadku podróży do nowej lokalizacji.

Ograniczenia : Ta aplikacja działa tylko wtedy, gdy istnieje połączenie z Internetem

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.