Mój telefon został skradziony godzinę temu. Czy są jakieś opcje śledzenia?


27

Zdaję sobie sprawę, że to długa szansa, ale mój telefon został zgubiony lub skradziony kilka godzin temu.

W czasie, gdy został skradziony, nie miałem zainstalowanych żadnych konkretnych aplikacji do jego śledzenia ani czyszczenia danych. Więc ... mój zły. Mam nadzieję, że fakt, że mam blokadę wzoru, przynajmniej uniemożliwi dostęp do moich danych.

Moje pytanie brzmi: czy po fakcie mam jakieś opcje śledzenia lub czyszczenia danych? (Bardziej interesuje mnie śledzenie).

Uwaga: Przeczytałem podobne pytania, ale chyba, że ​​się mylę, wszystkie odnoszą się do pytania w kwestii przygotowania przed utratą telefonu. Pytam o opcje zastępcze po utracie telefonu.



6
Zdecydowanie zalecamy zmianę hasła do konta Google. Jak teraz.
offby1

3
to nie tylko zmiana hasła do konta ... musisz jawnie odłączyć urządzenie od niektórych kont. Dropbox jest jednym z nich, podobnie jak Twitter
geocoin

Jeśli zmieniłeś hasło przed zdalną instalacją planu B, wątpię, aby plan B mógł zostać zainstalowany zdalnie z powodu błędu uwierzytelnienia.
IsmailS

@iSid: Warto zwrócić uwagę, chociaż w tym przypadku zainstalowałem i próbowałem wykonać Plan B przed zmianą hasła do Google.
PYTAJĄCY

Odpowiedzi:


33

Możesz zainstalować Plan B zdalnie na swoim telefonie za pośrednictwem interfejsu internetowego Market. Plan B został opracowany właśnie w tym celu, aby uzyskać lokalizację telefonu PO skradzionym telefonie.


Czy istnieje alternatywa, która działa na Galaxy Pad Galaxy Tab 10.1v GT-P7100?
rubo77

Ach, widzę: Android utracony
rubo77,

3
Niestety Plan B działa tylko z wersjami Androida 2.0 - 2.3.
hims056

5

Android Lost to kolejna aplikacja, którą możesz zainstalować po kradzieży telefonu.

Cytat z linku:

Nie wymaga instalacji wstępnej
Nie zainstalowałeś AndroidLost na swoim telefonie? Nie ma problemu! Możesz wypchnąć aplikację AndroidLost na swój telefon z Google Market i zainicjować połączenie z serwerami Google, wysyłając SMS z komunikatem „Androidlost register” na swój telefon.


Począwszy od 2014 roku i być może niektórych wersji Androida, nie sądzę, aby było to możliwe ze względu na konieczność wysłania wiadomości SMS lub zarejestrowania telefonu przez uruchomienie aplikacji (co musiałaby zrobić osoba posiadająca telefon) - grupy .google.com / forum / #! msg / androidlost / Vo5_F0wF_do /…
Crowie

3

Ta sama sytuacja tutaj. Jeśli jednak zmieniłeś hasło do konta przed zainstalowaniem Planu B, a telefon był wyłączony, nadal masz szansę na zainstalowanie tej aplikacji i jej prześledzenie, przynajmniej działało to dla mnie po zmianie.



2

Ktokolwiek to ukradł, prawdopodobnie go wyłączył. Prawdopodobnie powinieneś zadzwonić do swojego operatora, jeśli znasz IMEI.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.