Zbyt wiele prób podania hasła


10

Kiedy mnie nie było, ktoś próbował odgadnąć hasło do mojego telefonu. Nie mogli tego zgadnąć, a teraz wyświetla się ekran „zbyt wielu prób hasła”, który należy odblokować za pomocą konta Google. Jednak moje konto Google nie działa. Podaję nazwę użytkownika i hasło poprawnie i próbowałem to zrobić około 10 razy. Dlaczego więc się nie odblokowuje? Czy potrzebuję połączenia z Internetem, aby je odblokować?

Odpowiedzi:


5

Nie potrzebujesz połączenia z Internetem.

Ponadto, wpisując nazwę użytkownika / adres e-mail, upewnij się, że masz @ gmail.com lub @ googlemail.com na końcu, w zależności od tego, co było po dodaniu konta.

Jeśli nic nie dodałeś, domyślną wartością dla Androida <= 2.3 jest @ googlemail.com


1
To prawdopodobnie głupie pytanie, ale jak można połączyć się z Internetem bez odblokowania?
Upuść

Przepraszamy - błąd literówki. W rzeczywistości nie łączy się z Internetem. Sprawdza wprowadzone dane za pomocą danych wprowadzonych na urządzeniu. Czasami jednak łączy się z Internetem, aby potwierdzić hasło.
Liam W

Brak hasła do konta @ googlemail.com?
Upuść

W rzeczywistości chodzi o to, aby ominąć ten ekran hasła. Jeśli nie jest to możliwe, proszę powiedzieć.
Upuść

Jedynym sposobem byłoby wyczyszczenie go - odzyskanie lub w inny sposób. Jeśli nie odzyskasz zdrowia, byłoby to niemożliwe.
Liam W

0

Przejdź tutaj i zaloguj się za pomocą konta Google: https://www.google.com/android/devicemanager

Zablokuj go przed WEB, a następnie użyj tego hasła, aby otworzyć twoje urządzenie - właśnie to zrobiłem na moim synu i wszystko zapisaliśmy! Myślałem, że będę musiał to wyczyścić, ale nie zrobiłem tego. Powodzenia

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.