Dobry emulator Androida dla programistów?


14

Osobiście posiadam iPhone'a. Chciałbym jednak zobaczyć interfejs użytkownika Androida. Znam osobę, która ma Androida, ale nigdy go nie widzi. Bardzo chciałbym mieć dobry emulator, z którego mogą korzystać nie-programiści, aby przetestować interfejs użytkownika Androida. Czy jest dostępna aplikacja Apple, Mac lub narzędzie nie przeznaczone dla programistów do uruchamiania interfejsu Androida? Dzięki!


4
Zastanawiam się, co jest złego w emulatorze SDK?
Irfan

1
Może jest za wolny.
roxan

Odpowiedzi:


15

Wypróbuj Androida x86 jako maszynę wirtualną na Virtual Box. to zdecydowanie najlepszy działający android, jaki widziałem ...

  1. Ma podstawowy, domyślny interfejs użytkownika Androida.
  2. Jest w pełni funkcjonalny.
  3. Działa 4 razy szybciej niż mój HTC Sensation

Pliki ISO Androida X86: http://code.google.com/p/android-x86/downloads/list

Jak zainstalować: http://dev.blogs.nuxeo.com/2011/10/speeding-up-the-android-emulator.html


Czy możesz to połączyć ze sklepami aplikacji Google lub Amazon?
Joel Coehoorn

Możesz zainstalować Android Market, po prostu google „Android vending apk”, pobierz apk, w konsoli typu „adb install nazwa_pliku.apk”. Nie jest pewne, że zadziała bez awarii, ponieważ apk rynku został zaprojektowany do pracy z procesorami ARM, ale jeśli będziesz wystarczająco wytrwały, możesz znaleźć wystarczająco stabilną wersję rynkową.
Rotemmiz

Wersja KitKat działa tylko na komputerach Intel, a nie AMD.
HasH_BrowN

11

Czy wypróbowałeś funkcję jazdy testowej Amazon Appstore ? Super prosta, działa w większości przeglądarek - po prostu znajdź aplikację w sklepie, dla której Amazon ma dostępny Test Drive, a następnie kliknij duży zielony przycisk Test Drive ( lista aplikacji Test Drive jest tutaj). Po otwarciu sesji Test Drive kliknij przycisk Home na dole emulatora, aby uzyskać dostęp do ekranu głównego, a następnie voila, Android!

FWIW Osobiście nie sądzę, aby emulator SDK był złym wyborem, nawet jeśli jest przeznaczony dla programistów. Jeśli jesteś zainteresowany, szybkie i łatwe instrukcje znajdziesz w How To Geek .


Tak, nie musisz być programistą, aby zainstalować zestaw SDK systemu Android i uruchomić emulator. Większość odbywa się również za pośrednictwem GUI.
Eric Mill

3

Genymotion to przyspieszony emulator, który pozwala lepiej poznać interfejs użytkownika i aplikacje graficzne.

Wierzę, że parawirtualizuje wywołania graficzne (OpenGL), używając procesora graficznego hosta do przyspieszenia emulatora.


2

Jeśli nadal szukasz, najlepszym rozwiązaniem byłyby Bluestacks . Jest bardzo płynny i nie opóźnia się.


Opóźnia na każdym komputerze, który zainstalowałem.
HasH_BrowN

1

Istnieje aplikacja na iOS o nazwie Dreamboard, która pozwala korzystać z interfejsu użytkownika Androida na iPhonie / iPodzie. To tylko program uruchamiający, który zmienia motyw, aby dać Ci wyobrażenie o tym, jak wygląda interfejs użytkownika Androida. Pamiętaj, że aby pobrać tę aplikację, należy jailbreakować urządzenie iOS. Obecnie mam tę aplikację na iPodzie touch, pobraną z AppCake (którą pobrałem z Cydii po jailbreaku mojego urządzenia)

Oto link do filmu: Dreamboard w akcji

Mam nadzieję że to pomoże.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.