Jak mogę usunąć domyślne konto Google z mojego telefonu?


10

Nie chcę już łączyć mojego domyślnego konta Google w telefonie. Mam Nexusa One uruchomionego w 2.2.1.

Jak mogę odłączyć moje konto Google?

Odpowiedzi:


6

Skonfiguruj nowe konto Gmail (musisz mieć powiązane z telefonem). Następnie w telefonie przejdź do ustawień> aplikacje> zarządzaj aplikacjami> Gmail i wybierz „wyczyść wszystkie dane”, zrób to dla gtalk i Google Voice, jeśli masz je skonfigurowane. Powinno to wyświetlić monit o rozpoczęcie konfiguracji konta na telefonie, na którym podasz nowe informacje o koncie Gmail.


6

Metoda podobna do tej, o której Matt wspomniał, działała w wersjach Androida starszych niż 2.0, wystarczyło nacisnąć przycisk Wyczyść dane dla aplikacji Google Apps w Ustawienia-> Aplikacje-> Zarządzaj aplikacjami

Od wersji 2.0 i związanych z nią ulepszeń w zarządzaniu kontem ta sztuczka już nie działa. Zgodnie z moją najlepszą wiedzą (G2, myTouch Slide i G1 z Cyanogenmod 6) wymagany jest teraz reset główny.

Jeśli potrzebujesz wykonać kopię zapasową informacji, spróbuj przeszukać appbrain.com w celu udostępnienia moich aplikacji , kopii zapasowej SMS + lub kopii zapasowej i przywracania SMS i / lub MyBackup Pro


2

Jeśli sztuczka „wyczyść wszystkie dane” (zgodnie z opisem Matt'a) nie działa (nie działała z moim HTC Magic / Android 1.6), możesz zmienić hasło do konta Google (z komputera) i ponownie uruchomić telefon. Czasami poprosi Cię o podanie informacji o koncie od razu po uruchomieniu, a czasem musisz uzyskać dostęp do aplikacji Google, takiej jak kalendarz lub poczta, aby uruchomić kwestionariusza konta.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.