Mój przedni aparat Samsung Galaxy S nie działa w aplikacji aparatu, Gtalk lub Skype - jak go używać?


19

Jednym z powodów, dla których przywiozłem Samsunga Galaxy S, było to, że ma przedni aparat.

Jednak odkąd go kupiłem:

  • Aplikacja aparatu nie może z niego korzystać
  • Gtalk nie obsługuje połączeń wideo na Androidzie
  • Skype nie jest obsługiwany (aktualizacja: skype ogłosił wsparcie, ale jeszcze nie działa na Galaxy S i jest tylko głosowy)

Co mogę właściwie zrobić z przednim aparatem czy po prostu zmarnowałem pieniądze?


Jaki przewoźnik? Zauważyłem, że Sprint oświadcza w swoich reklamach, że zapewnia czat wideo bez połączenia Wi-Fi, które jest kopaniem na iPhonie.
Ed.T

Myślałem, że możesz przynajmniej zrobić sobie zdjęcie z przednią kamerą ... ale nie mogłem ustawić kamery w trybie skierowanym do przodu, aby to zrobić.
Eric Warriner,

Odpowiedzi:


18

Wbudowana aplikacja Camera w Galaxy S może korzystać z przedniego aparatu. Nazywa się to „trybem autoportretu” i użyłem go raz lub dwa na moim, najłatwiejszym sposobem na zrobienie szybkiego zdjęcia ciebie i przyjaciela, kiedy nie ma nikogo innego do zrobienia zdjęcia.

Otwórz aplikację aparatu, naciśnij kwadratowy symbol w lewym górnym rogu (przycisk trybu), naciśnij Autoportret, uśmiechnij się do śmiesznej osoby na ekranie!

Aktualizacja z listopada 2010 r . : Jako aktualizacja oficjalna wersja Samsung Froyo zmieniła sposób, w jaki to działa, w lewym górnym rogu ekranu aparatu pojawiła się nowa ikona, która wygląda jak kamera z obracającymi się strzałkami wokół niej, naciśnięcie tego przycisku zamienia między przednimi i tylnymi kamerami. Obraz nowego przycisku do przełączania między aparatami

W tej tabeli znajduje się lista modeli Galaxy S z przednią kamerą (i inne różnice między modelami w tym zakresie).


Nie mogę znaleźć tego trybu „Self-shot”. Widzę „Single Shot”, „Smile Shot”, „Panorama”, „Beauty”, „Continuous”, „Vintage”, „Add me”, „Action Shot” i „Cartoon”.
GWLlosa,

@GWL Strona 51 instrukcji Samsung GT-I9000 Galaxy S samsung.com/download/... lub jeśli wolisz (rozmyte) zdjęcie mojego telefonu zrobione przez inny telefon jard.co.uk/random/IMG00021-20101013-0152. jpg
GAThrawn

Przedni przycisk aparatu znajduje się w prawym górnym rogu ekranu Epic !!!!!

6

Przynajmniej używałem przedniego aparatu do rozmów wideo. Wygląda na to, że działa wystarczająco dobrze między telefonami Samsung Galaxy S, nie testowałem jeszcze z innymi telefonami.


4

Napisałem aplikację, która korzysta z przedniego aparatu EVO i Epic. To głupie, ale za darmo. :-) Sprawdź „RealMirror”.


Jest tylko aplikacja o nazwie Mirror, robi to samo i jest również darmowa.
Barfieldmv,

3

Zarówno qik, jak i fring obsługują czat wideo przy użyciu tej kamery, ale tylko dla innych użytkowników telefonów komórkowych używających odpowiednio qik lub fring. fring został uruchomiony z obsługą skype, ale został szybko wyłączony po spacie między dwiema firmami.

W tej chwili (październik 2010 r.) Wydaje się, że nie ma sposobu na czat wideo z Androida na PC. :(

Aktualizacja: wyciekła wersja Yahoo IM, która zawiera czat wideo: http://phandroid.com/2010/10/19/yahoo-video-chat-app-leaked-thanks-to-mytouch-4ghd-rom/

Aktualizacja (12/17/2010): http://www.oovoo.com/ ma teraz klienta w wersji beta, który pozwoli <-> czat wideo z Androidem na PC. Obecnie Epic jest obsługiwany, ale mówią, że „wkrótce” dla innych telefonów Galaxy S.


Brak wersji z frędzlami. To jest stary!
Dmitriy Likhten

1

Według ich specyfikacji TO jest jak deweloper będzie skorzystać z aparatu. Byłbym naprawdę zaskoczony, gdyby nie zainstalowała tego wcześniej zainstalowana aplikacja kamery, ale chodzi o to, że jest ona zdecydowanie dostępna dla świata zewnętrznego, aby z niej skorzystać, więc to tylko kwestia czasu, zanim ktoś to zrobi (jeśli nikt nie jeszcze ma).

Jeśli masz więcej pieniędzy, które chcesz wydać, i nie mogę się doczekać, aby z nich skorzystać, mogę napisać Ci aplikację, która robi zdjęcia tym aparatem za około 500 USD. :)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.