Jak mogę zwiększyć głośność telefonu Samsung Galaxy Nexus, niż pozwala na to zapas?


22

Uważam, że głośność multimediów nie jest zbyt głośna na moim Samsungu Galaxy Nexus i chciałbym w jakiś sposób „zwiększyć” to, co pozwala Android. Mój telefon jest zrootowany i działa z Ice Cream Sandwich (Android 4.0).

Czy istnieje sposób, aby „zwiększyć” głośność mojego telefonu / zwiększyć głośność, działając na Androidzie 4.0?

W szczególności chcę to zrobić w przypadku odtwarzania multimediów niż dźwięków powiadomień, ale informacje na temat obu są korzystne.


Odblokowany i zrootowany, czy czysty zapas? Pamiętam, że dla mojego Nexusa One taki mod wymagał ulepszeń jądra.
Chahk,

@Chahk Odblokowany i zrootowany
Bryan Denny

Odpowiedzi:


15

Używam programu o nazwie Volume + Free . Działa całkiem dobrze. Darmowy jest jednak ograniczony do +4 db. Jeśli chcesz iść wyżej, musisz uzyskać płatną wersję.

Pełną wersję można znaleźć za darmo na stronie internetowej dewelopera.


Pierwsze okno dialogowe aplikacji wyraźnie mówi: „Ta aplikacja będzie działać TYLKO, jeśli Twój telefon ma system Android 2.3”. Czy nadal działa na 4.0? Nie zauważam żadnej różnicy głośności po samodzielnym wypróbowaniu ... lub jeśli to się zmienia, jest to bardzo, bardzo minimalne
Bryan Denny

Okej, nie mam pojęcia co się stało, ale teraz działa, kiedy wcześniej nie.
Bryan Denny

Poprawia trochę mój nowy nexus, ponieważ mam trudności ze słyszeniem. Lepiej niż wcześniej na +4. Chcę kupić pełną wersję, aby uzyskać +8 na głośności + nie wymaga modyfikacji, ponieważ regulacja basu lub wirtualny pokój sprawi, że poziom głośności spadnie

Wygląda na to, że działa dla mnie na moim Galaxy Nexus (może to być efekt placebo, ale nie przeprowadziłem wielu testów).
Dracs,

Właśnie wypróbowałem tę aplikację na moim zrootowanym telefonie HTC Sensation. Działa świetnie, dziękuję za odpowiedź.
halr9000,

4

Szukałem sposobu na zwiększenie głośności w telefonie, zanim zdałem sobie sprawę, że cisza jest taka, że ​​moje wkładki douszne wymagają czyszczenia. Użyłem starej szczoteczki do zębów i alkoholu do wycierania. Wszystko głośniej.


2

Cześć, chciałbym zasugerować, że powinieneś użyć niestandardowego jądra, takiego jak Franco.

Edytowano : - to jest link do jądra franco.

a to pomoże, ponieważ ma opcję wzmocnienia głośności, która pomoże zwiększyć głos w telefonie i zestawie słuchawkowym

mam nadzieję, że to pomogło


1
Co to robi Jak rozwiązuje problem (nawet jeśli nadal istnieje, ponieważ pytanie to było nieaktywne przez 1,5 roku)? Zamiast po prostu upuścić nazwę, podaj kontekst. Dziękuję Ci!
Izzy


Dzięki za aktualizację - tak, teraz wygląda naprawdę pomocnie! I tak, widziałem, że jesteś nowy na tej stronie, dlatego umieściłem „wskazówki do poprawy” :) Cieszę się, że okazały się pomocne. Więc późne powitanie!
Izzy
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.