Budzik, aby obudzić się na liście odtwarzania muzyki?


9

Czy istnieje dobra aplikacja alarmowa, która rozpocznie odtwarzanie wybranych utworów z listy odtwarzania o zaplanowanej godzinie alarmu?

Odpowiedzi:


5

Delikatny alarm. Na początku wydaje się trochę skomplikowany z profilami i alarmami, ale się kołysze. Najlepszą funkcją jest ta, która pozwala pominąć alarmy ustawione tak, aby włączały się bez faktycznego wyłączania skonfigurowanego alarmu. Cały czas korzystam z tej funkcji. Musisz za to zapłacić, ale warto.

Pojawił się komentarz na temat obaw związanych z korzystaniem z Internetu przez Gentle Alarm, poniżej znajduje się to, co znalazłem na forum deweloperów :

Potrzebuję dostępu do Internetu, aby umożliwić użytkownikom przesyłanie mi informacji, jeśli tak wybiorą. Niestety nie ma uprawnień warunkowych. Więc nawet jeśli zawsze decydujesz się nie wysyłać mi żadnych informacji w przypadku awarii, nadal potrzebuję pozwolenia.

Istnieją jeszcze dwa powody, dla których zezwolenie na dostęp do Internetu:

  • Jeśli zapłaciłeś za pośrednictwem Paypal, musisz wprowadzić klucz, aby odblokować aplikację. Ten klucz jest sprawdzany w pewnym momencie, gdy jesteś online co 3 miesiące.

  • A dla użytkowników rynku, takich jak system, nadchodzi. Niedawno Google dodało program licencjonowania jako niewielki krok przeciwko piractwu, a zaczniesz go używać w coraz większej liczbie aplikacji. Aplikacja musi zadzwonić do serwerów Google, aby sprawdzić, czy licencja jest ważna. Wyniki są buforowane, dzięki czemu aplikacja działa również przez dłuższy czas w trybie online.

Te dwa ostatnie powody są niefortunne. Ale na każdą legalną kopię, którą sprzedaję, są ponad 3 nielegalne. Są nawet ludzie, którzy łączą aplikacje i sprzedają je ze zniżką. Piractwo wymknęło się spod kontroli i jeśli programiści nie będą zarabiać na swoich aplikacjach, w przyszłości będzie mniej aplikacji wysokiej jakości.

Z przyjemnością omówię wszelkie obawy.


Masz pojęcie, dlaczego Delikatny alarm potrzebuje pełnego dostępu do Internetu?
BrianCooksey

Zaktualizuję swoją odpowiedź, aby to odzwierciedlić, ponieważ w komentarzu przekroczyłbym limit znaków ...
Webs

4
@Bcooksey zazwyczaj aplikacje wymagają dostępu do Internetu w celu wyświetlania reklam, danych analitycznych lub wysyłania raportów o błędach / śladów stosu z powrotem do programisty
Bryan Denny

@Bryan Denny - ten komentarz prawdopodobnie zasługuje na własne pytanie
BrianCooksey

@Bcooksey dobre połączenie :)
Bryan Denny

6

Budzik Plus V2. Jest bezpłatny na rynku aplikacji. Pozwól nam ustawić utwór lub listę odtwarzania, a ponadto ma mnóstwo innych opcji. To naprawdę zabójcza aplikacja.

Aktualizacja: Nadal mam zainstalowaną bezpłatną wersję reklam Budzik Plus zainstalowaną na moim telefonie, ale wygląda na to, że zniknęła z rynku. Pozostała tylko płatna wersja bez reklam .


Przy każdej okazji możesz dodać link do aplikacji. Wyszukiwanie budzika Plus V2 nie zwróciło aplikacji o tej nazwie.
Alex B

Wygląda na to, że darmowa wersja zniknęła z rynku.
Matt

2

Dzień dobry pozwoli ci „wymieszać” z wybranego katalogu. Aplikacja jest darmowa. Zapowiada również datę dnia i prognozę na dany dzień, a także przypisuje alarm do określonych dni tygodnia.


0

Tone Picker (link AppBrain) pozwala używać plików dźwiękowych do dzwonków, powiadomień lub dźwięków alarmowych.

Używam standardowego budzika w swoim HTC Incredible (nie jestem pewien, czy jest to standardowy Android lub Sense), ale mam pliki MP3 dla niektórych alramów. To samo dotyczy niektórych pierścieni.

AKTUALIZACJA: ponownie przeczytaj OP. Nie z listy odtwarzania.


0

Alarmdroid jest również świetny!
Obsługuje niestandardowe listy odtwarzania, a nawet radio internetowe.

Android «flip'n'snooze» Aplikacja z budzikiem. Sprawia, że ​​budzisz się na swojej drodze!

AlarmDroid to bogata w funkcje aplikacja budzika. Został stworzony, aby dać każdemu użytkownikowi Androida możliwość przebudzenia się na swój własny sposób, nie dbając o to, czy on (ona) jest rannym ptakiem, czy porannym grouch.
Specjalną funkcją AlarmDroid jest funkcja flip'n'snooze, która pozwala użytkownikowi przełączyć budzik z powrotem w tryb drzemki, obracając telefon. Ponadto zapewnia zegar mówienia, który nie tylko ogłasza czas, ale nawet lokalne warunki pogodowe.
Te i więcej funkcji czekają na odkrycie przez Ciebie! Nawet internetowe stacje radiowe są obsługiwane jako dźwięk alarmu.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.