Zezwolić niektórym kontaktom na dzwonienie, gdy telefon działa w trybie cichym / nocnym?


13

Mój WinPhone miał tę funkcję, aby wyciszyć telefon o określonych godzinach w nocy, ale umieść na białej liście niektóre kontakty do połączeń / SMS-ów.

Niedawno przełączyłem się na Androida (OnePlus3) i chociaż jestem pewien, że to musi być możliwe (iOS też to robi IIRC), nie widzę, jak się nazywa i gdzie go skonfigurować.

Czy ktoś może mi powiedzieć, jak te funkcje nazywają się na Androidzie?

Na moim telefonie działa OxygenOS 3.2.8 na Androidzie 6.0.1


Która wersja Androida? Zobacz ustawienia> o telefonie i prawdopodobnie zobaczysz coś takiego jak 6.0.1 (zgadywanie, ponieważ jest to nowy model), to jest Marshmallow. W takim przypadku masz tryb priorytetowy lub Nie przeszkadzać (ustawienia> dźwięk i powiadomienia> nie przeszkadzać), w którym możesz ustawić własne reguły.
beeshyams,

@beeshyams przepraszam tak, na moim telefonie działa OxygenOS 3.2.8 na Androidzie 6.0.1. Aplikacja ustawień jest dość okropna, chociaż nie mogę znaleźć niczego przydatnego.
Pan Boy

Tryb priorytetowy (Android 5.0 i nowszy): makeuseof.com/tag/…
Rahul Gopi

Nie mogę znaleźć tych ustawień. 1 + 3 ma sprzętowy suwak normalny / priorytet / cichy, a ustawienia, które widzę, są różne. W każdym razie nie chcę przerywać większości połączeń w pierwszej kolejności ... Chcę pozwolić kilku kontaktom na cichą przerwę
Pan Boy

W Priorytecie zostaną powiadomione tylko kontakty
oznaczone gwiazdką

Odpowiedzi:


19

sprawdź swoje ustawienia w trybie Nie przeszkadzać . sprawi, że Twój telefon będzie cicho na wszystko, z wyjątkiem ulubionych kontaktów.


3
Czy to zadziała, nawet jeśli głośność dzwonka jest ustawiona na zero?
Rob P.

co z alarmami? nie ma sposobu, żebym mógł wyraźnie wprowadzić wyjątek dla alarmów
simona

Sprawdziłem, czy alarmy działają w trybie Nie przeszkadzać
simona

4

Spójrz w dźwięki i wibracje. Przewiń w dół. Powinno być ustawienie „Nie przeszkadzać”. Tam znajdziesz dozwolone wyjątki. Dostosuj do preferowanych ustawień

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.