Niektóre foldery i pliki nie są wyświetlane na komputerze po podłączeniu przez USB


20

Mój telefon nie ma teraz karty SD, więc cała pamięć jest w pamięci wewnętrznej. W folderze Pictures mam kilka folderów, które nie pojawiają się na komputerze po podłączeniu go przez USB (ale większość folderów się pojawia). Wiem, że tam są, ponieważ pojawiają się w menedżerze plików mojego telefonu (zarówno w natywnym Google, jak i innym). Dlaczego ich nie widzę?


Jak połączyć się z komputerem? MTP czy pamięć masowa?
esQmo_

@esQmo to Android 6.0, więc pamięć masowa jest niedostępna.
Једноруки Крстивоје

muszę pozwać Google za utratę danych. Czy przywrócono ustawienia fabryczne i zdałem sobie sprawę, że moje dane kopii zapasowej nie są najnowsze.
neobie

Odpowiedzi:


15

To znany problem. Przejdź do menedżera aplikacji i znajdź pamięć zewnętrzną i pamięć masową, wyczyść dane i pamięć podręczną, a następnie uruchom ponownie komputer i poczekaj do 10 minut, a następnie połącz się z komputerem przez USB. Czasami aplikacje do skanowania multimediów ze Sklepu Play pomagają, jeśli nie chcesz restartować.


1
Co to jest menedżer aplikacji?
Bluefire

2
@Bluefire przejdź do ustawień> aplikacje
Једноруки Крстивоје

Nie ma sekcji do przechowywania danych zewnętrznych lub multimedialnych.
Bluefire,

4
Wybierz opcję pokaż aplikacje systemowe po przejściu do ustawień> aplikacje
Једноруки Крстивоје

1
Mam ten sam problem, nie wiem jak to działa, ale to jest jak magia. Dzięki!
mihkov

0

Znalazłem inną sztuczkę, która działa na Androidzie 8.1, nie jestem pewien innych wersji, że możesz ponownie uruchomić telefon w tryb odzyskiwania, konkretnie zainstalowałem TWRP, a następnie brakujące foldery pojawiają się na moim komputerze.

Uwaga: w przypadku twórców systemu operacyjnego Android, jeśli właśnie sflashowałeś obraz systemu, musisz przynajmniej raz uruchomić komputer, a następnie komputer rozpozna telefon w trybie odzyskiwania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.