Czy istnieje aplikacja TTS, która odczyta mój adres e-mail lub stronę internetową? [Zamknięte]


11

Mogę tylko znaleźć aplikacje, które czytają SMS-y i ręcznie wpisują tekst.

Odpowiedzi:


5

W przypadku wiadomości e-mail dostępny jest darmowy czytnik SMS DriveSafe.ly® dostępny w sklepie Google Play.

Może czytać e-maile, ale ma mieszane recenzje. Nigdy tego nie próbowałem, więc nie mogę polecić w ten czy inny sposób.

Słuchaj SMS-ów (TXT), e-maili i identyfikatora dzwoniącego podczas jazdy. Czytaj SMS!

Słuchaj wiadomości SMS, słuchaj wiadomości e-mail, słuchaj wiadomości TXT. DriveSafely® odczytuje na głos wiadomości tekstowe, SMS-y i e-maile i pozwala odpowiadać głosowo (w wersji Pro). iSpeech Text to Speech (TTS) odczyta Twój SMS podczas jazdy. Wolne ręce.

Zrzuty ekranu DriveSafe.ly


Dzięki, naprawdę widziałem tę aplikację, ale nie chciałem płacić rocznej opłaty abonamentowej.
Matt

Nie musisz płacić abonamentu. Gdzie jest napisane, że musisz zapłacić abonament? Nie użyłem go jednak wystarczająco, aby stwierdzić, czy naprawdę działa dobrze.
MBraedley,

Wypróbuj Speaking Email do wiadomości e-mail, jest to czytnik wiadomości głosowych przeznaczony do odczytu treści wiadomości e-mail. Pomija zastrzeżenia, stopki i inne rzeczy.
Mike Nelson,


2

Talking Clipboard dostępny w sklepie Google Play, może czytać wszystko ze schowka, a dodatkowo bezpośrednio odczytuje EPUB, TXT i HTML. Może nawet wyszukiwać Twoje linki zebrane za pomocą Pocket (wcześniej znanej jako „Czytaj później”).

Spraw, aby Twoje urządzenie z Androidem czytało tekst z dowolnej aplikacji korzystającej ze schowka.

Talking Clipboard dla Androida to aplikacja zamiany tekstu na mowę dla Androida 2.2 i nowszych, która może czytać książki ePub lub dowolne pliki tekstowe lub HTML. Może także odczytywać tekst skopiowany z dowolnej aplikacji za pomocą Talking Clipboard: Funkcja Read Clipboard dostępna poprzez pasek powiadomień / stanu. Możesz także otworzyć Czytaj później zapisane zakładki i możesz czytać w Talking Clipboard. Talking Clipboard może także konwertować dowolny artykuł na stronie na tekst i może go przeczytać.

Zrzuty ekranowe Talking Clipboard


0

Aplikacja Read My Email Lite powinna pomóc:

Aplikacja Czytaj mój e-mail odczyta nowe wiadomości e-mail ze skrzynki odbiorczej użytkownika.

Ta najnowocześniejsza aplikacja pomoże użytkownikom śledzić wiadomości e-mail podczas podróży. Za pomocą prostych instrukcji konto pocztowe można odtąd skonfigurować i śledzić. Nowe wiadomości będą sprawdzane co 10 minut i będą monitować użytkownika o nowe wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej.

Po wybraniu opcji czytania wiadomości e-mail aplikacja odczyta na głos 10 nowych wiadomości e-mail.

Jest też wersja Read My Email Pro z większymi funkcjami:

Aplikacja Czytaj mój e-mail pozwoli użytkownikom bezpiecznie śledzić ważne wiadomości e-mail podczas podróży.

Po skonfigurowaniu i uruchomieniu aplikacja odczyta na głos szczegóły nowej wiadomości e-mail ze skrzynki odbiorczej. Dane poczty obejmują „Od”, „Otrzymano w” i „treść e-maila”. Istnieją różne opcje konfiguracji usługi dostępnej z aplikacją, takie jak Ustawienia regionalne do czytania wiadomości e-mail, Częstotliwość odpytywania serwera poczty e-mail, zatrzymywanie wiadomości e-mail, pomijanie bieżącej wiadomości e-mail, powrót do poprzedniej wiadomości e-mail, konfigurowanie liczby nowych wiadomości e-mail i zarządzanie różnymi usługami e-mail.

Ta aplikacja jest dostarczana ze standardowymi usługami e-mail i pozwala użytkownikowi dodawać własne usługi e-mail. Obecnie ta aplikacja obsługuje protokół IMAP.

Obie aplikacje są dostępne z appbrain.com i Google Play Store :

Przeczytaj zrzuty ekranu My Email Pro


0

Właśnie załadowałem Web Page Reader . Działa świetnie na stronach internetowych, mimo że standardowy głos w Androidzie jest bardzo mały (do Androida 4.0). Załadowałem głos Ivona (Amy), który jest najbardziej naturalny, jaki znalazłem i jest genialny. Działa wyjątkowo na Samsung Galaxy Tab.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.