Minimalna głośność jest zbyt wysoka w słuchawkach


29

Niedawno kupiłem HTC Sensation XE. Polubienie telefonu i bije słuchawki / telefony douszne dołączone do telefonu.

Jednak minimalna głośność jest po prostu zbyt głośna !!!

Integracja beatów była jednym z powodów, dla których kupiłem telefon, więc nie chcę kupować różnych słuchawek z regulacją głośności.

Czy jest na to jakiś sposób?

Odpowiedzi:


9

Dla mnie rozwiązaniem była aplikacja Fine Volume Control . Nie wymaga rootowania, niestety nie jest darmowy (2,50 USD), ale zapewnia 7-dniowy okres próbny.

Wykonuje jednak świetną robotę: dzieli zakres głośności multimediów w 100 krokach, umożliwiając znacznie lepszą rozdzielczość wyboru głośności, w tym umożliwiając wyłączenie głośności prawie do zera. W tym ustawieniu istnieje również opcja włączenia bardzo niskich głośności.

Ogólnie rzecz biorąc, rozwiązało to dla mnie problem i sprawiło, że mój telefon jest znacznie lepszym odtwarzaczem muzyki, dlatego jest wart każdego grosza. Według mojej wiedzy jest to obecnie jedyna aplikacja z taką funkcjonalnością.


Testowany i nie pozwala na obniżenie głośności poniżej minimum.
tutaj

@tutaj za szybko się poddałeś. W Ustawienia -> Zaawansowane preferencje kranu na poziom głośności , a będziesz mieć 3 opcje: normalny, niski i bardzo niskie . Domyślna wartość to Normal, więc wypróbuj pozostałe dwa .
MarianD

6

Nie jest to rozwiązanie programowe, ale zawsze możesz wypróbować wbudowaną regulację głośności w następujący sposób:

Amazon: Kontrola głośności Koss VC20

Możesz kupić jeden w serwisie eBay za blisko 1 USD:

Wyszukiwanie w serwisie eBay: regulacja głośności w słuchawkach


czy rozwiązanie Koss będzie działać z głośnością w trakcie rozmowy? to znaczy, czy może sprawić, że głośność wyjściowa będzie mniejsza niż minimalna głośność zapewniana przez telefon?
Alex

A co, jeśli nie chcę stracić funkcjonalności elementów sterujących na słuchawkach.
Seanny123

Odpowiedź na oba komentarze brzmi „tak”. To „głupie” urządzenie fizyczne, które redukuje sygnał docierający do słuchawek. Nie ma znaczenia, w jakim trybie jest Twój telefon, i nie powinien zakłócać działania innych urządzeń.
octern

4

Wiem, że to naprawdę stary wątek, ale właśnie kupiłem głośnik bluetooth - głośnik CANZ. Brzmi świetnie, rejestruje wszystkie długości fali dla czystych uderzeń, separacji głosu i instrumentów, ale jest to LUD - na 1. Poszedłem do standardowego odtwarzacza multimedialnego i znalazłem ustawienia i nacisnąłem zaawansowane. Byłem w stanie obniżyć całe pasmo EQ po paśmie i znalazłem świetny poziom głośności. Mam nadzieję, że to komuś pomoże. :)


3

Na zrootowanych telefonach można zainstalować niestandardowe jądro, które może obniżyć ustawienie głośności niższe niż jest dostępne w magazynie. Możesz rozejrzeć się za niestandardową pamięcią ROM dla swojego urządzenia, jeśli jest to częsty problem, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś utworzy niestandardową pamięć ROM, aby zmodyfikować ustawienie głośności. Zazwyczaj jednak najpierw chciałbyś wypróbować inne rozwiązania.


3

aplikacja Android Maven Music Player ma funkcję „wstępnej głośności”, która może obniżyć głośność poniżej minimalnego ustawienia w telefonie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.