Czy jest dostępna aplikacja do map offline dla Androida?


38

Mapy Google są świetne, ale jeśli nie masz nieograniczonego abonamentu danych, pobieranie wszystkich danych przez cały czas będzie dużo kosztować.

Czy znasz jakieś (najlepiej darmowe) dobre aplikacje do map offline dla Androida? Idealnie taki, który potrafi nawigować (najlepiej za pomocą głosu) oraz w mojej lokalizacji (Sydney, Australia).


3
Uwaga: Google udostępnia teraz mapy offline.
Ari

Hmmm ... Jak korzystać z Google Navigator z tą opcją map offline?
kokbira

Odpowiedzi:


13

Tak, jest wspaniały, o nazwie Maverick Lite .

Nawigacja GPS w terenie z mapami OSM, Google i Bing . Obsługa map offline i multi-touch. Wbudowany kompas, minutnik i komputer podróży. Udostępnij swoją aktualną lub planowaną lokalizację. Nagrywaj i przesyłaj ślady do GPSies.com. Obsługa FourSquare.

I to za darmo. wersja płatna kosztuje około 4 USD


1
Używam AndNav2 z mapami offline i używam „pokaż ślad”, aby pokazać, gdzie byłem. Próbowałem Maverick innego dnia i jest o wiele lepiej. Migrowałem wszystkie moje mapy do formatu Maverick i usunąłem AndNav. : D
endolith

1
Maverick nie może już pobierać Map Google z powodu zakazu Google. Zdarzyło się także w Mobile Atlas Creator (choć starsze wersje każdej z nich nadal działają ...) Oczywiście mapy drugiej firmy nie mają tak dużo szczegółów na temat miejsc. :(
endolith

1
Och, nieważne . ;)
endolith

Hej, to jest w Google Play !!! play.google.com/store/apps/… ..
kokbira5

Istnieje włamanie do Map Google, które pozwala na buforowanie map offline. Może nawigować tylko w normalny sposób, gdy jest podłączony do Internetu.

Brut Google Maps


5

Lubię Waze. Jest bezpłatny, działa w trybie offline (synchronizuje się, gdy masz połączenie z Internetem w inny sposób niż 3G).

Jego główną zaletą są informacje zwrotne od użytkowników. Zapewnia aktualizacje ruchu na żywo od innych użytkowników Waze.

Możesz go znaleźć tutaj:

http://www.waze.com/download/android_download/


1
Hummm. Miło wiedzieć, że Waze może działać offline :) Ale w jakiś sposób może zapisywać mapy z niektórych miast, aby nawigować przez kilka dni bez internetu?
kokbira


2

Ostatnio pojawiła się nowa opcja: Sygic . Jest to jedna z najważniejszych firm zajmujących się rozwojem oprogramowania nawigacyjnego na telefony komórkowe. TomTom ogłosił również, że uruchomi aplikację na Androida w najbliższych miesiącach.


ale zapłacone, czy nie?
kokbira

2

NavFree jest bezpłatny i umożliwia pobieranie map do nawigacji offline.


Używałem go, ale za każdym razem umieścić go na tła zamyka więc muszę przerobić moją drogę ...
kokbira


0

OsmAnd to darmowe popularne mapy offline dla Androida.

 • W przeciwieństwie do innych aplikacji, OsmAnd używa map opartych na wektorze (nie pikselowych), co pozwala na wyraźny i wyraźny obraz przy KAŻDYM powiększeniu.
 • Obejmuje UM-y (ciekawe miejsca), dzięki czemu można wyszukiwać i lokalizować najbliższą restaurację, stację benzynową lub park rekreacyjny.
 • Wskaż dowolne miejsce na mapie i zapisz je jako ulubione.
 • Offline nawigacja kierunkowa do: POI, ulubionych lub skrzyżowań.
 • Opcjonalna dodatkowa aplikacja do nawigacji głosowej, która mówi do Ciebie.
 • Podczas podróży do miejsca docelowego wyświetlane są: prędkość, pozostała odległość i szacowany czas przybycia.
 • Alerty dotyczące ograniczeń prędkości i fotoradarów.
 • Możliwość uniknięcia: drogi płatne, promy, drogi nieutwardzone, autostrady.
 • Obsługuje tryby samochodu, roweru i pieszego.
 • Obsługuje wyświetlanie w ciemnych kolorach w nocy.
 • Automatyczny zoom na podstawie prędkości.
 • Ustaw mapę nieruchomo z północą do góry, obracaj za pomocą kompasu lub obróć w kierunku, w którym podróżujesz.
 • Zapisz (śledź) ścieżkę na mapie za pomocą tras GPX.
 • Plugin, aby zapisać, gdzie zaparkował swój samochód i ostrzegać, gdy twój czas parkowania wkrótce wygaśnie.
 • Rosnąca liczba bezpłatnych wtyczek, które są codziennie dodawane przez społeczność.
 • Obsługuje wiele języków. Oto tylko kilka: angielski, holenderski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, portugalski, rosyjski, wietnamski.

Najlepsze jest OsmAnd to GPL Open Source.

Możesz pomóc wesprzeć ten projekt, kupując wersję OsmAnd + . Zapewnia to dostęp do pobierania nieograniczonej liczby map oraz dostęp do zabytków z Wikipedii. Ta aplikacja jest warta ponad dwukrotnej ceny, o którą pytają.

OsmAnd

wprowadź opis zdjęcia tutaj


0

Bardzo dobrym nawigatorem jest MapFactor Navigator Free . Jak sama nazwa wskazuje, jest darmowy (jak w „darmowym piwie”, a nie „wolnej mowie”) i korzysta z Open Street Maps (darmowy jak w „wolnej mowie i piwie”), bezpośrednio do pobrania z menu aplikacji.

Na dzień dzisiejszy wciąż jest w fazie beta, ale wypróbowałem go i działa dobrze, porównywalnie do, jeśli nie lepiej niż Sygic, którego wcześniej używałem.

MapFactor Navigator jest w Google Play.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.