Do czego służy blokowanie wiadomości SMS?


10

Zauważyłem, że długie kliknięcie wiadomości SMS powoduje wyświetlenie menu zawierającego opcję „Zablokuj wiadomość”. Co to robi? Mam Nexus S.


Prawdopodobnie uniemożliwia to usunięcie go, ale musisz mieć większą jasność na temat rodzaju wiadomości, o których mówisz i jakiego telefonu / aplikacji posiadasz.
Mateusz

1
@MatthewRead: Nexus S. Wiadomości SMS
Casebash

Odpowiedzi:


18

Jeśli zablokujesz wiadomość, po usunięciu rozmowy z zablokowaną wiadomością każda inna wiadomość niż zablokowana zostanie usunięta z tej rozmowy.


5

W większości smartfonów z Androidem jest funkcja, która przyspiesza działanie telefonu. Ta funkcja jest po określonej liczbie wiadomości (w mojej jest 210), zaczyna je usuwać, blokowanie wiadomości zapobiega również jej usunięciu.


2

oznacza to (zwykle na każdym telefonie), że nie można go usunąć, tak jak zablokowane zdjęcie w aparacie. więc jeśli chcesz zabezpieczyć wiadomość, proponuję zablokować ją, aby nie doszło do wypadku. chociaż kiedy przyjdzie czas, że chce zostać usunięty, można go odblokować, a następnie usunąć

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.