Jak włączyć powiadomienia Gmaila po odinstalowaniu skrzynki odbiorczej Google?


9

Już korzystam z aplikacji Gmail na Androida. Zainstalowałem Google Inbox i otrzymywałem podwójne powiadomienia. Skrzynka odbiorcza zaproponowała, że ​​przestanie otrzymywać powiadomienia z aplikacji Gmail. Zgodziłem się na to.

Potem nie chciałem już Google Inbox, więc go odinstalowałem. Powiadomienia Gmaila nie włączyły się ponownie. Sprawdziłem ustawienia, aplikacje, Gmail, pole wyboru powiadomień (tak), ale nadal nie mam powiadomień Gmaila.

Odpowiedzi:2

Wszystkie powyższe opcje zdecydowanie działają. Jest to jednak jedyna rzecz, która działała dla mnie.

Przejdź do Ustawienia> Aplikacje> kliknij prawy górny róg i wybierz „Specjalny dostęp”> Optymalizuj zużycie baterii> następnie tam, gdzie jest napisane „Zoptymalizowane aplikacje”, kliknij i wybierz „Wszystkie aplikacje”. Przewiń w dół, aż znajdziesz Gmaila i upewnij się, że jest on WYŁĄCZONY.

Gdy tylko go wyłączę, od razu otrzymałem co najmniej 20 e-maili na obu moich kontach Gmail. Mam nadzieję, że to komuś pomoże.0

Dla Androida 7.0

  1. Przejdź do ikony „Ustawienia” w prawym górnym rogu.

  2. Wybierz „Powiadomienia”.

  3. Kliknij ikonę Gmaila.

  4. Kliknij ikonę Informacje (wygląda jak i).

  5. Kliknij swoje konto (najprawdopodobniej adres e-mail).

  6. Kliknij „Powiadomienia” i wybierz „Wszystkie”

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.