Skrót, aby przełączyć profil na CyanogenMod


14

Na moim Androidzie szukałem konfiguracji profili i w Ustawieniach znalazłem, że mogę konfigurować profile, a niektóre z nich to wcześniej Dom, Praca, Cichy itp., Z dodatkowymi ustawieniami umożliwiającymi dostosowanie każdego z nich. Zakładam, że jest to funkcja mojej instalacji CyanogenMod, a nie część samego Androida.

Teraz moje pytanie brzmi: jaki jest najłatwiejszy sposób na zmianę profili (powiedzmy przejście z „Dom” na „Praca”). Próbowałem znaleźć opcję w przyciskach widgetu paska powiadomień w ustawieniach CyanogenMod, ale nie mogłem znaleźć. Czy jest coś, co mogę zrobić, to szybsze niż przejście do Ustawień> Profile> Wybierz profil, może to być widget lub coś, co działa z wyżej wymienionymi profilami CyanogenMod, a najlepiej nie nowa aplikacja z nowymi profilami.

PS: Widzę opcję „Przełącz dźwięk”, ale służy to do przełączania trybów Dźwięk / Wibracja / Cichy, podczas gdy muszę zmienić profil.

Odpowiedzi:


12

Przytrzymanie przycisku zasilania powoduje wyświetlenie menu „Opcje zasilania”. Tam możesz wybrać profil.

zrzut ekranu


łał! nie mogę uwierzyć, że to przegapiłem! Dzięki @Ryan!
Atul Goyal,

1

W panelu szybkich ustawień znajduje się teraz (potwierdzony 10.2) kafelek Profile, co jest całkiem przydatne.


0

Miałem w zasadzie to samo pytanie. Zauważyłem tę opcję za pomocą przycisku zasilania, ale chciałem mieć jakiś skrót na ekranie głównym.

Znalazłem rozwiązanie za pomocą aplikacji CyanogenMod Profiles Shortcut . Działa dla mnie w wersji 6.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.