Kalendarz z potężnymi alertami


12

Właśnie kupiłem Samsunga Galaxy 2, pochodzącego z Nokii 3600.

Mój stary telefon komórkowy miał dość prostą aplikację kalendarza, ale kiedy miał mnie ostrzegać, dzwonił i wibrował, dopóki go nie odrzuciłem.

Mógłbym po cichu użyć alarmu jako porannego alarmu, gdybym wiedział, na przykład, że będę musiał wstać o 6:00 następnego 12/25.

W nowym kalendarzu wystarczy jeden sygnał dźwiękowy i już tęskniłem za toną spotkań.

Ponadto zacząłem używać alarmów, ale wibracje nie są dostępne, a ustawienie czasu jest ograniczone.

Szukam aplikacji odpowiadającej moim potrzebom, być może synchronizującej się z Kalendarzem Google, nie za dużo dzwonków i gwizdków, ale nie obowiązkowa.

Jakakolwiek rada?

Dziękuję Ci

Edytować:

Dla przypomnienia, kto delikatnie odpowiada, jak ustawić powiadomienie kalendarza:

Daj mi również znać, jak ustawić go tak, jak potrzebuję, tj. Sprawić, by dzwonił, dopóki nie zostanie odrzucony (lub po, powiedzmy, maksymalnie 1 minucie, jeśli jestem daleko od telefonu).

W przeciwnym razie zmiana z blipa na din don nie pomoże tak bardzo, ponieważ już przetestowałem go, tracąc kilka spotkań. :)


Moja standardowa aplikacja Zegar uruchamia alarm i wibruje. Raczej nieznośnie mogę dodać. Możesz zmienić dźwięk powiadomienia, który zostanie wykorzystany; próbowałeś tego?
ale

@AlEverett: Używam budzika z zegarem, ale nie wibruje, ani nie widzę żadnego ustawienia tego. Jednak trudno jest umieścić notatkę na czas, na przykład powiadomienia o urodzinach i tak dalej. Nie mogę wypełnić go dziesiątkami alarmów, bo alerty kalendarza są do kitu ...
neurino,

Ok, przepraszam, znalazłem ustawienie wibracji dla alarmu, ale nadal nie jestem w stanie ustawić odpowiedniego alarmu na spotkanie, powiedzmy, za 10 dni.
neurino,

Odpowiedzi:


6

Kalendarz Drzemka może powtarzać przypomnienia, dopóki ich nie potwierdzisz, na zawsze. Działa z domyślną aplikacją Kalendarz i umożliwia synchronizację z Google.

Możesz dostosować częstotliwość powtarzania powiadomienia, ile razy (w tym „Powtarzaj”), a także dostosować dwa zestawy przypomnień, na przykład powtarzanie co minutę przez 5 minut, a następnie co 5 minut przez godzinę. Może także korzystać z powiadomień, diody LED, syntezatora mowy i wyskakujących okienek.

Pozwala również (jak sama nazwa wskazuje) na bardzo silny mechanizm drzemki, z całkowicie dostosowywanymi drzemkami.


Dzięki, spróbuję! W każdym razie: 700Kb za dodanie zwykłego drzemki wydaje mi się przesadą, ale jeśli to
zadziała,

1
Galaxy S 2 ma 2 GB miejsca na aplikacje (/ dane). To cztery razy tyle, ile mam, z zainstalowanymi około 200 aplikacjami. Nie martwiłbym się tym. ;)
DRZEWO

Akceptuję twoją odpowiedź, nawet gdybym poszedł z inną aplikacją CalendarAlarmHelper (głównie dlatego, że jest tańsza i lżejsza), ale znalazłem ją dzięki Twojemu
linkowi,

1

Otwórz aplikację Kalendarz. Naciśnij MENU> USTAWIENIA> przewiń w dół do USTAWIEŃ POWIADOMIENIA.

Następnie możesz wybrać żądany dzwonek i określić, czy powinien pojawić się alert, czy po prostu wyświetla się aktualizacja paska powiadomień wraz z opcjami wibracji.

Alternatywą dla kalendarza jest Jorte .

Interfejs alarmowy Galaxy S2 ma opcje powtarzających się alarmów, a także wstępnie ustawione tryby drzemki.

AKTUALIZACJA: Nudnik i Przypomnienie o wydarzeniu kalendarzowym to aplikacje kalendarza, które wydają się oferować funkcjonalność, której szukasz.


1
Informacje o ustawieniach powiadomień zobacz mój komentarz do odpowiedzi KalEl. Znowu o alarmie, już go używam z wieloma alarmami i drzemką, ale znowu zobacz moją odpowiedź na Al Everett w komentarzach do pytania ... Zastanawiam się, dlaczego moja 100 € Nokia była w stanie mnie ostrzec w sposób, w jaki na pewno ją dostałem a android 600 € nie jest. Może inżynierowie androidów myśleli, że spędziłem cały dzień patrząc na ekran telefonu, trzymając go w prawej ręce ... Sprawdzę sugerowaną alternatywę.
neurino,

Widziałem twoją aktualizację i wypróbowałem aplikacje, które sugerujesz
neurino,


-1

Teraz, gdy Astrid przestała, wypróbowuje TicTac. Działa całkiem dobrze i wydaje się niezawodny


Link do aplikacji uczyniłby to bardziej przydatnym dla OP
bmdixon

Przydałoby się też trochę informacji na temat tego, jak konkretnie naprawia problem PO.
ale

-2

Możesz spróbować Astrid, uważam to za bardzo przydatne jako menedżer zadań


Kto poprosił o menedżera zadań?
Izzy

-2

Kalendarz -> Ustawienia -> Ustawienia powiadomień -> Wybierz dzwonek.

Ustaw także „alerty i powiadomienia” w tym samym menu na Alerty.


2
Już to widziałem, wszystkie dźwięki trwają nie dłużej niż sekundę i nie znajduję żadnej opcji, by kazać mu zadzwonić, dopóki się nie odrzuci, oto o co prosiłem . Widzę, że jest opcja, aby zawsze wibrować i jest włączona, ale jeśli wibruje tylko raz na sekundę , jako alarm, to wiem, dlaczego nigdy tego nie czułem ...
neurino,

Oto pomysł - jeśli korzystasz z alternatywnej aplikacji SMS, takiej jak Handcent, GoSMS pro lub RingDroid - mają one alternatywny selektor muzyki, którego można użyć do wybierania utworów z folderu multimediów / audio. To da ci długi dzwonek.
Sparx,

1
Tak, byłby to długi dzwonek, ale po raz kolejny nie odpowiada na zadane pytanie .
Kevin M,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.