Jak mogę wyświetlić obraz z adresu URL na ekranie głównym?


12

Chcę załadować obraz z adresu URL i regularnie aktualizować go ze strony internetowej.

Coś w rodzaju widżetu, który pokazywałby mój obecny talent Przepełnienie stosu. próbuj tak spryt

Innym przykładem odznaki / talentu jest pokazanie banerów odchudzających na myfitnesspal.com w następujący sposób:

przykładowy obraz mojego kumpla fitness

Próbowałem wyszukać na rynku widżety do zdjęć, widżety do kamer internetowych i widżety URL. Nie jestem pewien, jak uzyskać powyższy obraz, który aktualizuje się na moim ekranie głównym.

Jakieś pomysły?

Odpowiedzi:


2

Ten wątek sięga daleko wstecz, ale wciąż nie mogłem znaleźć na rynku takiego, który wydaje się pasować do opisu, więc sam go stworzyłem. Pobierz tutaj :

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Widżet aktualizuje się co godzinę, a obecnie nie ma możliwości skonfigurowania tego.


To działa świetnie!
Alex B

@Lie Ryan Chciałbym mieć to na moim transformatorze ASUS ... coś specjalnego, co muszę zrobić, aby działało?
DeaconDesperado,

@DeaconDesperado: o ile wiem, wystarczy zezwolić na instalację aplikacji nierynkowych. Nie testowałem tego na ekranie wielkości tabletu ani w niczym innym niż Android 2.2, ale nie spodziewam się żadnych problemów, ponieważ sam program jest bardzo prosty. Odpowiedz w komentarzu, jeśli potrzebujesz innego współczynnika proporcji lub innego rozmiaru widżetu.
Lie Ryan,

1
@LieRyan Działa zgodnie z opisem. Sztandar statystyk League of Legends FTW.
DeaconDesperado,


0

Chciałem, aby aplikacja to zrobiła i chciałem, aby była profesjonalna, niezawodna i łatwa w użyciu, i chciałam wiedzieć, że będzie utrzymywana w przyszłości i będzie działać z nowymi wersjami Androida. Prowadząc działalność związaną z oprogramowaniem, postanowiłem uczynić ją naszym następnym produktem.

Showr obsługuje system Android 3.1+ i można go używać jako widżetu ekranu blokady w wersjach Androida obsługujących tę funkcję. Obsługuje obrazy z kanałów RSS lub Atom oraz z innych aplikacji (takich jak Galeria), a także ze stałego adresu URL. Integruje się również z niektórymi stronami internetowymi, takimi jak Tumblr i Stack Exchange. W przeciwieństwie do zaakceptowanej odpowiedzi na pytanie, możesz ustawić częstotliwość aktualizacji, a funkcja inteligentnego aktualizowania oszczędza czas pracy baterii i zużycie sieci.

Pobierz Showr za darmo z Google Play lub zobacz Showr na StackApps .


-2

Może być potrzebny bardzo specyficzny widget, który jest zakodowany, aby pobrać niektóre dane ze wspomnianej strony internetowej w określonym formacie (XML, JSON, wywołania API itp.), A następnie przeanalizować i wyświetlić.

Na przykład szybkie wyszukiwanie w Google „widgetu androida” przywraca aplikację. Musisz tylko podać identyfikator użytkownika (np. Http://api.android.stackexchange.com/1.1/users/3646 dla mojego profilu), a on sonduje serwery stackoverflow.com raz na godzinę i wyszukuje „talent”.


Szukam czegoś, co działa również w witrynach z przepełnieniem bez stosu.
Alex B,

Prawdopodobnie nie ma aplikacji „magicznej kuli”, która działałaby na każdej stronie. Będziesz potrzebował niestandardowego rozwiązania. Po pierwsze, sama witryna musi zostać specjalnie zakodowana, aby zapewnić informacje, których szukasz, za pomocą interfejsu (RSS, XML, JSON, API itp.). Następnie aplikacja / widżet musiałaby zostać zakodowana, aby uzyskać te informacje ( proste odpytywanie lub bardziej zaawansowane wypychanie), zrób to i wyświetl.
Chahk,

1
Chcę użyć opublikowanego interfejsu do przepełnienia stosu i stron myfitnesspal, które są adres URL pliku obrazu.
Alex B,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.