Jak zobaczyć wszystkie zakupione aplikacje w sklepie Google Play


12

Kupiłem kilka aplikacji w sklepie Google Play. Zainstalowałem nową pamięć ROM i chcę ponownie zainstalować zakupione aplikacje. Czy jest jakiś sposób, aby zobaczyć tylko kupione aplikacje w sklepie Play.

Wiem, że istnieje sposób, aby zobaczyć wszystkie wcześniej zainstalowane aplikacje, ale czy jest jakiś filtr do listy tylko zakupionych aplikacji?

Odpowiedzi:


14

Przejdź do menu Playstore → Konto → Historia zamówień , znajdziesz wszystkie szczegóły zakupów dokonanych przy użyciu połączonego konta. Kliknij aplikacje, które chcesz zainstalować stamtąd i gotowe

Edycja: Dodano dodatkowe zdjęcia w celu zilustrowania procesu, ponieważ istnieją odpowiedzi stwierdzające, że nie można tego zrobić (wybrana aplikacja została zakupiona, ale obecnie nie jest zainstalowana)

wprowadź opis zdjęcia tutaj wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Za pomocą sieci możesz filtrować tylko aplikacje play.google.com/store/account?purchaseFilter=apps
Old Badman Gray

4

Korzystając ze strony konta w Internecie, możesz filtrować tylko aplikacje ze wszystkich zakupów. https://play.google.com/store/account?purchaseFilter=apps . Na urządzeniu z Androidem otwórz link w przeglądarce zamiast w Sklepie Play. Aplikacja Sklep Play nie może filtrować aplikacji przed innymi zakupami.

Z sieci można także instalować aplikacje na dowolnych urządzeniach połączonych z kontem.


3

Tak, ale nie w aplikacji Sklep Play, ale sprawdź aplikacje o nazwie Moje płatne aplikacje lub Kupione aplikacje. Mogą być też inne, ale nie jestem ich świadomy, albo powinno być dokładnie tym, czego szukasz.

Jak napisał inny użytkownik, można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej, ale nie aplikacji na urządzeniu.


@beeshyams Nie, metoda pokazuje wszystkie Twoje zakupy w tym muzyki, książek, filmów, zakupy w grach itp, nie wszystkie zakupione aplikacje tylko co mój sposób pozwoli Ci ponieważ ja wymienione aplikacje mają możliwość sortowania i filtrowania wszystkich zakupów .
acejavelin

@ acejavelin- Dzięki za wyjaśnienie- Nigdy nie kupiłem niczego innego (oprócz aplikacji), więc nie
przyszło

1
@beeshyams Zaufaj mi, są tam, kupiłem około 40 aplikacji na przestrzeni lat, a setki piosenek, nawet darmowa muzyka pojawia się w historii zamówień, książek itp. :)
acejavelin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.