Ukryj konto dodatkowe w Android Market


9

Mam problem z telefonem z Androidem: mam dwa konta Gmail. Pierwsze to moje główne konto, z wszystkim zsynchronizowanym na moim telefonie z Androidem (maile, kontakty, kalendarz, aplikacje, ...). Drugie konto służy tylko do wysyłania wiadomości e-mail i jako takie skonfigurowałem je TYLKO do synchronizowania wiadomości e-mail (i tylko wiadomości!), ALE ten adres pojawia się w aplikacji Android Market. Co gorsza, ten drugi adres wydaje się zawsze wybierany domyślnie po uruchomieniu aplikacji Market, a także otrzymuję powiadomienia o niektórych aplikacjach.

Moje pytanie brzmi więc: czy możliwe jest, aby główne konto było wyświetlane tylko w aplikacji Market, a synchronizacja poczty nadal była włączona dla innych kont?

Dziękuję Ci bardzo


Jeśli naciśniesz przycisk Menu i wybierzesz konto, które chcesz, czy nadal będzie to konto domyślne, którego nie chcesz po ponownym uruchomieniu usługi Market?
Matthew przeczytał

Tak, i nie ma opcji wyboru jednej z nich, a nawet usunięcia konta.
Lupuss

Odpowiedzi:


2

Możesz usunąć konto, na którym „domyślnie”, i spróbować ponownie dodać konto. Myślę, że w nowszej wersji rynku jest jakiś błąd, ponieważ od czasu do czasu mam ten sam problem. to nie jest „domyślne” konto i mam 8 kont na urządzeniu (wszystkie konta google), ale zawsze chce z niego korzystać.

Odkryłem, że „naprawia”, ale zwykle tylko tymczasowo, jeśli przejdę do ustawień aplikacji i wyczyszczę dane aplikacji rynkowej.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.