Pomyślnie pobierz aplikację w 100%, ale potem się nie zainstaluje


10

Mam zrootowane urządzenie mobilne (z systemem Android 4.4). Ilekroć pobieram lub aktualizuję dowolną aplikację ze Sklepu Google Play , wyświetli pasek pobierania i osiągnie 100% - ale potem się nie zainstaluje.

Pobrałem za pomocą Wi-Fi i wystarczająco dużo miejsca. Ponadto zaktualizowałem Usługi Google Play, ale nie Sklep Google Play. Wypróbowałem wszystkie rozwiązania, takie jak wyczyść pamięć podręczną, wymuszaj bla bla bla, ale wciąż jest problem.

Przeczytałem też, że aplikacje się nie instalują (po cichu 100% nie działają) i sprawdziłem oferowane rozwiązania. Jednak mój problem różni się nieco od opisanego tam: Po zainstalowaniu nie wyświetla się komunikat o błędzie „pobieranie nie powiodło się” lub „instalacja nie powiodła się” ani nie instaluje się. Utknąłem tam przez godzinę, chyba że i dopóki WiFi nie zostanie odłączone. Kiedyś osiągnie 100%, znów zaczyna się od 1% do pobrania i tak dalej.

Czy są jakieś inne rozwiązania, które mógłbym wypróbować?

Odpowiedzi:


11

Mam ten sam problem. Utknął na 100% i nie daje żadnych powiadomień. Nexus 6p z systemem Android 7.0 (nie zrootowany).

Gdy aplikacja osiągnie 100%, zamykam sklep Play (przesuwam go z dala od najnowszych aplikacji) i uruchamiam go ponownie, zainstaluje i pobierze następną aplikację i utknie na 100% następnej aplikacji.

Powtarzam proces pobierania aktualizacji, ale w żadnym wypadku nie rozwiązuje on problemu. Ale przynajmniej Twoje aplikacje zostaną zaktualizowane.


Zrobiłem to, co zrobił Temsah. po 100% zamknięciu sklepu z najnowszymi aplikacjami i ponownym uruchomieniu. ale ap do aktualizacji zaczął się od 1% ponownie Jestem zmęczony
Princeteejay

Nadal działa w 2019 r.
Manchineel

1

przywróć swój playstore do wersji podstawowej, a następnie zaktualizuj go do bieżącej wersji. To tymczasowo naprawi ten problem z instalacją, który również miałem. Poza tym czekam na tej samej łodzi co ty.


-1

po pełnym pobraniu poczekaj 2 sekundy, a następnie uruchom ponownie telefon, widać, że pobrana aplikacja się instaluje, tymczasowo rozwiązałem mój problem,

moje phn galaxy duo core androidy v 4.2


-3

Wyczyść Sklep Play z ostatnich aplikacji, gdy osiągnie 100%, a następnie otwórz Sklep Play ponownie, aby zainstalować aplikację.


1
Nie reklamuj własnej witryny, chyba że jest to bezpośrednio związane z pytaniem.
Andy Yan,

Możesz wspomnieć o swojej stronie internetowej * w swoim profilu , Jamil. Ale zrobienie tego w odpowiedzi bez powiązania z tematem jest uważane za spam, jak wskazał Andy.
Izzy
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.