Zatrzymaj otwieranie wyszukiwarki Google w Chrome


16

Do niedawna, kiedy korzystałem z domyślnego paska wyszukiwania Google i stuknąłem wynik wyszukiwania, otworzy się on w przeglądarce Firefox. Musiała jednak nastąpić aktualizacja paska wyszukiwania lub przeglądarki Firefox, ponieważ wyniki otwierają się teraz w okrojonym oknie Chrome.

Dzieje się tak na obu moich urządzeniach (Moto G - 6.0 i Nexus 7 - 6.0.1). Firefox jest skonfigurowany do otwierania wielu kart, a inne aplikacje (poczta i Feedly) nadal otwierają się w Firefox.

Jak zmusić aplikację wyszukiwania do otwierania wyników w przeglądarce Firefox zamiast w Chrome?


Może wyłączyć Google Chrome?
xangua

Odpowiedzi:


20

Wyszukiwarka Google używa niestandardowych kart Chrome od 27 kwietnia 2016 r. Od 9to5Google ,

Po ostatniej aktualizacji aplikacja Google otwiera teraz wyniki wyszukiwania jako niestandardowe karty Chrome. [...]

[...] Domyślnie linki z wyników wyszukiwania są teraz otwierane jako karta niestandardowa z niebieskim paskiem akcji z opcjami Udostępnianie, Kopiuj link, Znajdź na stronie i Otwórz w Chrome.

Aby zmienić swoje zachowanie, otwarty Google App ustawień jest przez np dotykając aplikację Google z aplikacjami, aby przejść do ekranu Google Now kranu hamburger ikonę (3 poziome kreski) w górnej lewej do otwartej szuflady nawigacji, a następnie,

Użytkownicy mogą przejść do opcji Ustawienia> Konta i prywatność, aby wyłączyć nową opcję „Otwórz strony internetowe w aplikacji”, jeśli wolą otwierać wszystkie linki po staremu.


Powiązane: Uniemożliwiaj aplikacjom otwieranie linków na niestandardowych kartach Chrome (tj. Otwieraj bezpośrednio w domyślnej przeglądarce)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.