Jak mogę edytować tytuł zapisanych / oznaczonych gwiazdką miejsc w Google Maps Android?


9

W Mapach Google Android 5.10 możesz zapisać miejsce, klikając je i oznaczając gwiazdką. Nazwa zapisanego miejsca jest jednak automatycznie generowana przez Mapy i nie można go edytować.

Czy istnieje dobry sposób na edycję tego tytułu, na przykład w celu wyświetlenia poprawnej / faktycznej nazwy tego miejsca?

Googling Znalazłem tylko rozwiązanie polegające na edycji oznaczonego miejsca w aplikacjach internetowych Google Bookmarks. Czy jest lepsze rozwiązanie?

Odpowiedzi:


7

Aktualizacja 11 stycznia 2016 W najnowszej wersji Map Google na Androida (wersja 9.18.2 2015) dostępna jest teraz funkcja / polecenie „Dodaj etykietę” podczas przeglądania zapisanego / oznaczonego gwiazdką miejsca. Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz Nadawanie miejscu prywatnej marki .

Stare obejście (nie jest już konieczne) Po zaznaczeniu miejsca w Mapach Google na Androida możesz otworzyć aplikacje internetowe Zakładki Google, aby wyświetlić zakładki. Sortuj według daty, aby wyświetlić najnowszą zakładkę, a kliknięcie Editprzycisku pozwala edytować tytuł zakładki w tym miejscu. Nowy tytuł pojawi się w My Places(teraz pokazany jako Your Places) w Google Maps Android. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale obejście obejmujące dodatkowe aplikacje internetowe.

Aktualizacja 13 lipca 2015 r. Niestety najnowsze Mapy Google na Androida (wersja 9.11.0 2015) nie pokazują tytułów zakładek miejsc, które edytowałeś w aplikacjach internetowych Google Bookmarks.

Referencje :


2
Trochę uciążliwe, ale nieuniknione. Dzięki.
Benjamin

Ja jechałem do edycji My Placesdo Your Placesjak to widać w najnowsze mapy Google Android. Ale nie widziałem edycji tytułu zapisanych miejsc, które zrobiłem w aplikacjach internetowych Google Bookmarks, które tam pokazują. Zaczekam chwilę i zobaczę. A może ktoś inny może potwierdzić, że to obejście nadal działa?
sabre23t

@ Benjamin jest teraz funkcja „dodaj etykietę” w Mapach Google na Androida. Wreszcie. :-)
sabre23t
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.