Czy odtwarzać dźwięk z wideo Flash, gdy ekran jest wyłączony?


10

Chcę słuchać audio flasha na moim Droidu, najlepiej przy wyłączonym ekranie. Strony takie jak InfoQ.com mają świetne wywiady błyskawiczne, których chcę tylko słuchać.

Odpowiedzi:


1

Spójrz na aplikację No Video Player .


2
Może to być dobry wybór dla plików wideo przechowywanych lokalnie na urządzeniu, ale nie widzę odpowiedzi na to pytanie, które dotyczy konkretnie wideo flash w przeglądarce.
Mateusz

Aplikacja „No Video Player” działa doskonale w przypadku plików lokalnych. Dziękujemy za poinformowanie nas o tym.
Philip Durbin,


-2

To może być głupia rzecz do powiedzenia, ale czy próbowałeś załadować witrynę z pamięcią flash i pozwolić jej odtwarzać? Myślałam, że to będzie kontynuowane, nawet jeśli ekran zgaśnie.

Jeśli przestanie działać, gdy ekran zgaśnie, czy możesz go pobrać i odtworzyć za pomocą jednego z odtwarzaczy audio obsługujących plik .flv i ma możliwość kontynuowania odtwarzania w tle? Czy istnieje aplikacja, która może odtwarzać .flv?

Odnośnie gry innej niż MP4 lub H.264:

Oto pytanie SO dotyczące problemów z zatrzymaniem flashowania po opuszczeniu przeglądarki.

HTH


Tak, próbowałem. Gdy tylko ekran zgaśnie, a ja po prostu słucham przy biurku (aby oszczędzać baterię), dźwięk się zatrzymuje. Przykładowa prezentacja, której najlepiej słuchać podczas jazdy: joelonsoftware.com/items/2010/08/19.html
Brian

2
@Brian Czy ładujesz telefon podczas jazdy? Jeśli tak, możesz włączyć opcję „Nie zasypiaj: telefon nigdy nie zasypia podczas ładowania” w Ustawieniach programistycznych, aby wyłączyć ekran.
GAThrawn 21.01.11
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.