Jak mogę kupować aplikacje z nieobsługiwanych krajów?


Odpowiedzi:


12

Wymagania

  • konto Google Checkout z ważną kartą kredytową (nie ma ograniczeń krajowych)
  • przedpłacona karta SIM z obsługiwanego kraju (dla mnie przedpłacona Three UK SIM działała dobrze)

Kroki do zakupu

  • włóż przedpłaconą kartę SIM
  • wprowadź konto google powiązane z kasą google (konto zostanie wyświetlone z powodu zmiany karty SIM)
  • połączyć przez Wi-Fi
  • kup żądaną aplikację
  • wystarczy pobrać i zainstalować

pytania

Co z opłatami roamingowymi? Z reguły przedpłacone karty SIM nie działają w innych krajach, więc jedynym sposobem przeglądania rynku i pobierania aplikacji jest łączność przez Wi-Fi.

Dlaczego wymagana jest karta SIM? Rynek wykrywa Twoją lokalizację według kraju pochodzenia kart SIM. Korzystając z karty SIM z obsługiwanego kraju, skutecznie fałszujesz swoją lokalizację.

Czy nie jest to wymagane, aby konto Google Checkout lub karta kredytowa znajdowały się w obsługiwanym kraju? Wydaje się, że nie. Dla mnie oba były zlokalizowane w Estonii i wszystko przebiegło bez problemów.

Co się stanie, jeśli aplikacja używa dziwnego zabezpieczenia przed kopiowaniem, które blokuje ją na określonej karcie SIM? Czy aplikacja nie przestanie działać po zamianie prawdziwej karty SIM? Aby zapobiec tego rodzaju ochronie przed kopiowaniem przy zablokowaniu na niewłaściwej karcie SIM, najłatwiejszą opcją jest anulowanie pobierania po zakończeniu zakupu. Zamień prawdziwą kartę SIM i dokończ pobieranie. Jeśli istnieje jakaś kontrola karty SIM, można to zrobić dopiero po zakończeniu instalacji.

Gdzie mogę uzyskać przedpłaconą kartę SIM? Sprawdź w serwisie eBay :) Na karcie SIM nie jest wymagany faktyczny kredyt, więc powinny być dość tanie.

- kredyt: sam plakat (JaanusSiim)


Ta odpowiedź ma wiele lat. Czy ktoś może potwierdzić, czy nadal działa?
Kit Johnson

7

W przypadku zrootowanych telefonów:

Istnieje aplikacja o nazwie Market Enabler, która pozwala podrobić kraj i operatora, podczas którego przeglądasz rynek, dzięki czemu możesz łatwo przeglądać rynki z innych krajów lub operatorów. Korzystając z tego, powinieneś być w stanie połączyć się z innymi rynkami europejskimi (nie wiem, w którym jesteś kraju, ale wiele rynków europejskich, takich jak Wielka Brytania, dopuszcza płatne aplikacje, nie musisz za nie jechać do USA).


W przypadku Market Enabler telefon musi być zrootowany, a działa to tylko w przypadku kupowania aplikacji, a nie ich sprzedaży

2
W każdym razie nie możesz sprzedawać aplikacji na telefonie z Androidem.
Arda Xi,

5

Myślę, że musisz mieć kartę kredytową z adresem rozliczeniowym w USA (lub innym obsługiwanym kraju).

W Europie aplikacje mogą kupować użytkownicy w Austrii, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii.

Mamy nadzieję, że liczba obsługiwanych krajów wzrośnie, gdy Google ogłosi swoją rychłą poprawę rynku. Niedawna zmiana warunków umożliwiająca rozliczanie się z operatorem i pogłoski o wsparciu Paypal sugerują, że w najbliższej przyszłości pojawią się nowe opcje płatności, potencjalnie w krajach, w których usługa Google Checkout nie jest obecnie dostępna.

Jeśli nie możesz korzystać z oficjalnego rynku, możesz użyć AndAppStore , SlideME lub jednego z innych zewnętrznych sklepów z aplikacjami. Wybór aplikacji i baza użytkowników jest jednak znacznie ograniczona.


0

Możesz również użyć Entropay do uzyskania karty wirtualnej do dokonywania płatności w sklepie Google Play, gdziekolwiek jesteś. Mogłem kupować gry i aplikacje na Moto X za pomocą wirtualnej karty Entropay, ponieważ mieszkam w Indiach, a sklep Google Play nie akceptuje mojej karty debetowej.

Dziękujemy Panu Narendranowi za udostępnienie tych informacji. /android//a/65739/77738

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.