Moje EVO 3D jest narcystyczne i nie przestanie robić sobie zdjęć


13

Moja karta SD wypełnia się nakładkami na ekran. Mam na myśli, że to nie jest duży problem, który opodatkowuje moje przechowywanie. Mimo to, z całą aktywnością w kieszeniach , mój telefon często lubi marnować czas na fotografowanie się jak dziewczyna z kamery internetowej.

Używam akcji EVO 3D z HTC; bez korzeni, bez aplikacji do blokowania ekranu lub czegokolwiek. Jestem podekscytowany, że może istnieć natywna funkcja ograniczenia ekranu. Jednak, gdy szukam w Google, aby dowiedzieć się, jak to zrobić, są albo instrukcje nienatywne (to rodzime), albo instrukcje, które po prostu wytrząśnij z tego badziewia (które próbowałem i nie ogranicza ekranów) . Przyznaję, że jest całkowicie możliwe, że nie znalazłem jeszcze kombinacji klawiszy; ale jeśli istnieje, muszę go wyłączyć / ponownie przypisać.

Moje pytanie jest dwojakie;

  • Zakładając, że problem występuje między klawiaturą a krzesłem, i zakładając, że zachowanie prowadzące do nakładek na ekran nie ulegnie zmianie (tj. Wkładam telefon do kieszeni); Jak sprawić, by telefon przestał blokować ekran w przypadkowych momentach?
  • Jak wspomniano w komentarzu poniżej, naciśnięcie klawisza [LOCK + Home] spowoduje, że mój HTC EVO 3D dokona ekranu; czy te przyciski lub takie zachowanie można odwzorować?

7
Z jednej strony +1 za wspaniały tytuł, z drugiej strony, jak robić zrzuty ekranu w Evo 3D, jest w tym poprzednim pytaniu android.stackexchange.com/questions/1759/… Czy jest coś w sposobie, w jaki trzymasz / trzymasz kieszeń czy przypadek, w którym używasz tych przycisków, jest szczególnie wrażliwy?
GAThrawn

(A) Cieszę się, że w końcu znam kombinację, dzięki! (B) Czy istnieje sposób na zmianę mapowania lub wyłączenie funkcji ograniczenia ekranu? Nie używam etui i zwykle mam słuchawki ze stacją w dolnej części kieszeni, klawisz blokady nie jest do niczego.
MFG

W odczuciu jest błąd, w którym dno zamka nie wykonuje swojej pracy, a po trafieniu do domu wykonywany jest zrzut ekranu. Możliwe, że Evo 3D ma ten sam problem ... brak rozwiązania AFAIK
Dr G

Odpowiedzi:


1

Możesz spróbować tej aplikacji: ButtonRemapper (XDA Thread)

Potrzeba trochę lektury, aby dowiedzieć się, jak poprawnie skonfigurować to do swoich potrzeb, ale po zakończeniu powinno rozwiązać problem.


Wielkie dzięki, niestety mój telefon nie jest zrootowany; czy są jakieś aplikacje do mapowania, które nie wymagają rootowania?
MFG

Nie wydaje mi się to ze względów bezpieczeństwa. Jeśli coś zobaczę, skontaktuję się z Tobą!
joweiser
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.