Wiele kont Google i Market


10

Mam wiele kont Google, takich jak poniżej:

  1. Konto A (moje konto podstawowe).
  2. Konto B
  3. Konto C

Mam tylko dwa dodatkowe konta dla Gmaila (za pośrednictwem Google Apps dla domen) i nie używam ich do niczego innego.

Chcę tylko korzystać z konta A na rynku. Obecnie mam irytujący problem polegający na tym, że aplikacja rynkowa nadal korzysta z konta B, więc przez pomyłkę ściągam rzeczy na konto B.

Czy w każdym razie mogę usunąć te inne konta z rynku lub ustawić jakieś domyślne konto?

Dzięki

Aktualizacja : wiem, że mogę nacisnąć menu w aplikacji rynkowej i wybrać inne konto, ale to denerwujące, ponieważ domyślnie jest to konto B. Moja szalona teoria polega na tym, że szukając aktualizacji (w tle), najpierw sprawdza konto A a następnie B. Ponieważ ostatni raz sprawdził konto B, pozostawia je jako aktywne. Konto C nigdy nie pobierało aplikacji, więc nie sprawdza aktualizacji.


Mam ten sam problem: zacząłem od jednego konta (A) w telefonie, kilka tygodni później dodałem drugie konto (B), a teraz domyślnie rynek to B. Jak powiedział PO, mogę ręcznie przełączyć za pomocą menu, ale wydaje mi się, że muszę to robić KAŻDY RAZ otwieram aplikację rynkową. Wątpię więc, aby poniższe rozwiązanie @ Blundell zadziałało, ponieważ jego metodą jest przede wszystkim sposób, w jaki wpadłem w ten bałagan. Czy ktoś znalazł aplikację do zablokowania na domyślnym koncie rynkowym?
Zeke,

Nie mam teraz czasu, aby wypróbować rozwiązanie @ Blundell. Ale spróbuję to zrobić w odwrotnej kolejności, aby dodać moje konto domyślne na końcu. Chociaż nie sądzę, że to zadziała, ponieważ obecnie
ignoruję

Mam prawie ten sam problem, z tym wyjątkiem, że otrzymuję powiadomienia o aktualizacji z konta C, które nigdy nie instalowało aplikacji (dodałem konto tylko wczoraj, więc jestem w 100% pozytywny). Nie wiem (jeszcze), czy nadal będę otrzymywać powiadomienia dla B.
TomG

Odpowiedzi:


2

Jedynym sposobem na usunięcie innych kont z usługi Market jest zsynchronizowanie ich z telefonem.

Ustawienia> Konta i synchronizacja> Kliknij konto Google> Naciśnij Usuń konto

Być może usuń wszystkie trzy, dodaj konto A, załaduj rynek. Następnie idź i dodaj pozostałe dwa konta za pośrednictwem Konta i synchronizacja, a nie przez rynek.

To powinno pozostawić uwagę jako domyślny.


2

Wydaje się, że zostało to naprawione w wersji 3.3.11 i wyższej aplikacji rynkowej.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.