Jak wyłączyć Historie, by czytać w Google Now?


27

Nie chcę teraz widzieć kart Google Stories To Read w Google. Czy jest jakiś sposób, aby wyłączyć tę funkcję? Widzę tylko opcję wyłączenia go dla określonych stron internetowych.

Odpowiedzi:


8

Ponieważ przeprojektowany kanał Google zastąpił Google Now 19 lipca 2017 r. , Nie ma łatwego sposobu na usunięcie Opowiadań do przeczytania, ale zablokowanie każdego pojedynczego źródła / tematu.

James Wald skomentował :

Udało mi się pokonać sekcję „Historie do przeczytania”, blokując każde pojedyncze źródło za pomocą „Nie interesują mnie historie z ...” na każdej karcie. Sekcja opowiadań zniknęła z mojego kanału Google Now. Istnieją setki źródeł, więc zajęło to trochę czasu.

Jednak wspomnieli również ,

Jedynym dodatkiem, o którym warto wspomnieć, jest to, że Google dopasowuje dodatkowe źródła historii w czasie, więc sekcja Historie ma tendencję do ponownego pojawiania się, wymagając więcej ręcznego blokowania. To może nie być takie świetne rozwiązanie.

(Uwaga: nie testowano osobiście)


2
Już miałem opcję „Zainteresowany otrzymywaniem rekomendacji z internetu”. Nie widzę też „Nigdy nie pokazuj opowiadań do przeczytania” w mojej wersji Google Now (nie pokazuje też dostępnych aktualizacji)
Casebash

Udało mi się pokonać sekcję „Historie do przeczytania”, blokując każde pojedyncze źródło za pomocą „Nie interesują mnie historie z ...” na każdej karcie. Sekcja opowiadań zniknęła z mojego kanału Google Now. Istnieją setki źródeł, więc zajęło to trochę czasu.
James Wald

@JamesWald Czy możesz dodać to jako nową odpowiedź? Dobre sugestie powinny być widoczne jako odpowiedzi, a nie zakopane w komentarzach starej odpowiedzi, która nie jest już ważna.
Dan Hulme,

Nie mam wystarczającej liczby punktów reputacji w tej sieci, aby opublikować odpowiedź na chronione pytanie, ale możesz skopiować mój komentarz i opublikować nową odpowiedź, jeśli możesz. Jedynym wartym wspomnienia dodatkiem jest to, że Google dopasowuje dodatkowe źródła historii w czasie, więc sekcja Historie ma tendencję do ponownego pojawiania się, wymagając więcej ręcznego blokowania. To może nie być takie świetne rozwiązanie.
James Wald

4

Wygląda na to, że nie można wyłączyć historii do przeczytania bez włączenia Aktywności w internecie i aplikacjach, która zapisuje (i przypuszczalnie pozwala Google zobaczyć) wszystkie wyszukiwania i historię przeglądania.

Możesz więc (a) nie używać Google Now (b) być zirytowanym tandetnymi „historiami” kliknięć (c) pozwolić Google zobaczyć, zapisać i śledzić wszystkie wyszukiwania i historię przeglądania lub (d) rozpocząć akcję klasową pozew sądowy.-3

Naciśnij długo na pulpicie, naciśnij „Ustawienia”, naciśnij „Twój kanał”, Włącz kanał „Tak / Nie”.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.