Czy mogę zalogować się do Whatsapp Web bez skanowania kodu QR?


11

Mój aparat nie działa. Próbowałem już pobrać różne aplikacje aparatu, ale żadna z nich nie działała. Problem jest fizyczny niezwiązany z oprogramowaniem. Jak mogę się zalogować do Whatsapp Web bez skanowania kodu QR?

Odpowiedzi:


4

Nie możesz, musisz skanować za pomocą Whatsapp, jeśli skanujesz kod QR za pomocą zwykłego czytnika, jak strona internetowa lub podobny, otrzymujesz tylko zwykły tekst.

Whatsapp wysyła ten tekst na własny serwer, aby umożliwić Ci sesję w przeglądarce.


Czy jesteś pewien ostatniej części?
SarpSTA,

Tak, muszą przetworzyć, aby umożliwić ci sesję, ten zwykły tekst nie zawiera żadnych danych, które możesz odczytać, ani użyć jako łącza lub czegokolwiek innego.
molblin

Nie jest tak, że już wiem, jak działa mechanizm, ale ponieważ sama strona nie łączy się z serwerami, nie sądzę, że konieczne jest wysyłanie kodu na serwer.
SarpSTA

Tak, strona łączy się z serwerami, ale muszą wiedzieć, „kogo” są w stanie połączyć i włączyć, muszą wiedzieć, który użytkownik lub numer telefonu łączy się z usługą.
molblin

Jesteś pewny? Jestem pewien, że strona nie łączy się z serwerem.
SarpSTA
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.