Android i iTunes


Odpowiedzi:


16

Tak, możesz używać DoubleTwist w połączeniu z TuneSync (lub sam TuneSync) w celu synchronizacji z iTunes, chociaż jesteś ograniczony do utworów, które nie są DRM przez Apple.

Możesz to również zrobić bez aplikacji na telefonie za pomocą Notpod (tylko Windows).

Jedyne wady, które znam z którymkolwiek z nich, to brak możliwości korzystania z DRM, a ludzie zgłaszali pewną niewiarygodność. Ogólny problem z synchronizacją Androida z iTunes polega na tym, że może on działać dzisiaj, ale jeśli Apple zmieni coś w aktualizacji, możesz zostać zablokowany, dopóki ktoś nie wymyśli innego rozwiązania. Jeśli korzystasz teraz z systemu Android, zalecam całkowite usunięcie iTunes z obrazu.

Edycja: Oto kilka innych opcji, które napotkałem, które są całkiem niesamowite:

  1. Dazzboard
  2. iSyncr WiFi Add-On . Potrzebujesz aplikacji i klienta stacjonarnego. Aplikacja kosztuje trochę, ale oprogramowanie komputerowe jest bezpłatne. Ta wydaje się być najfajniejszą jak dotąd opcją.

Edycja 2: Zdarzyło mi się przy innej aplikacji ...

  • Music WithMe : Synchronizuje telefon z iTunes przez Wi-Fi lub 3G. Nie przesyła strumieniowo muzyki, pobiera ją na telefon. Poza tym nie sądzę, że może obsługiwać ścieżki DRM. Jest to trochę drogo za 15 USD, szczególnie w przypadku obecnie mniej niż gwiezdnych recenzji, ale może być jeden do obejrzenia.

Dazzboard w pełni obsługuje tylko niektóre urządzenia: dazzboard.com/help
Casebash

+1 dla Notpod (wcześniej Agent iTunes). Właśnie tego szukałem.
Ben4

Najłatwiejszym sposobem na to jest skorzystanie z Google Music, a konkretnie z Google Music Manager.

  1. Wejdź na music.google.com i pobierz Menedżera muzyki.
  2. Będzie działał w tle na twoim komputerze i prześle wszystko z iTunes, w tym nowe pliki do pobrania / zakupy, do Google Music.
  3. Wreszcie wystarczy pobrać aplikację Google Music na Androida i wszystko gotowe.

Kilka zastrzeżeń:

  • Wydaje się, że jest to synchronizacja w jedną stronę. Usunięcie pliku z iTunes nie spowoduje usunięcia z Google Music i odwrotnie
  • Aplikacja Google Music na Androida różni się nieco od modelu iTunes / iPhone. Muzyka nie zostanie automatycznie pobrana na telefon, chyba że zostanie to wyraźnie skonfigurowane. Domyślnie musisz przesyłać strumieniowo muzykę, która wymaga połączenia z Internetem.
  • Treści Apple DRMed nie można przesłać do Google Music, a zatem nie zostaną przesłane za pomocą tej metody.

Czy istnieje prosty sposób na skonfigurowanie, aby muzyka została pobrana na telefon?
Lauren
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.