Wprowadzanie strzałki wstecz za pomocą klawiatury Swype


15

Mam Samsung Galaxy S i domyślnie używam klawiatury Swype (OK, jestem uzależniony). Korzystając ze Swype, nie mogę znaleźć znaku wstecznego `, co ogranicza moją zdolność do odpowiadania na pytania lub dodawania komentarzy na tych stronach SE. Istnieje na klawiaturze Androida, ale przejście do Ustawień> Ustawienia regionalne i tekst w trakcie wprowadzania posta jest uciążliwe, szczególnie jeśli chcę później wrócić do Swype, więc muszę to zrobić dwa razy.

Wydaje mi się, że przeprowadziłem wyczerpujące wyszukiwanie wszystkich dostępnych znaków (długie naciśnięcie, bardzo długie naciśnięcie, klawisz symbolu itp.). Czy backtick istnieje na klawiaturze Swype i po prostu go nie zauważyłem? Jeśli nie, to czy mogę dostosować klawiaturę Swype tak, aby zawierała backtick?


BTW, wygląda na to, że programiści swype byli świadomi tego problemu przez ostatnie 7 miesięcy. Myślałam, że to już zostanie naprawione. swype.uservoice.com/forums/55960-swype-for-android-beta/… - Czy 19 października o 13:25
Czy

Odpowiedzi:


9

Jeśli potrzebujesz tylko znaku wstecz przy wprowadzaniu kodu w witrynach StackExchange, to tak naprawdę nie ma powodu, aby wpisywać znak.

Za każdym razem, gdy znajdujesz się w polu pytania lub odpowiedzi, tuż nad polem znajduje się zestaw ikon. Naciśnięcie 101 010przycisku powoduje wstawienie pary pasujących wstecz do pola tekstowego w bieżącym położeniu kursora, z tekstem między nimi, teraz tylko wpisz tekst za pomocą Swype (lub wklej). Działa idealnie na moim Galaxy S z włączonym Swype.

Edycja W przypadku nowszych wersji Swype zobacz odpowiedź MiquelFire, w której backtick jest teraz dostępny jako rozszerzony znak na .'klawiszu obok spacji.


Hah! Zasadniczo mam telefon w trybie poziomym podczas korzystania z przeglądarki internetowej, więc nigdy nie widzę tych przycisków, ale wystarczy obrócić go o 90 stopni. Właśnie zdałem sobie sprawę, że mogę wpisać komentarz w polu Odpowiedź, a następnie wyciąć i wkleić go w polu komentarza!
Niall C.

Wygląda na to, że backtick był tam w Extra-Long-Press-on- ”.” przynajmniej od wersji SWYPE 2.72, która jest na moim Samsungu Galaxy S2.
sabre23t

10

Kolejne potwierdzenie, że tyknięcia wstecznego nie ma w Swype. Ale nie musisz kopać tak głęboko, aby przełączyć. Długo naciśnij w obszarze wprowadzania, wybierz „Metoda wprowadzania”, a następnie możesz wybrać klawiatury Samsung lub Android. Kolejne długie naciśnięcie i dwa kliknięcia i wrócisz do Swype.


+1. Nie wiedziałem, że możesz zmienić takie klawiatury. Któregoś dnia będę musiał RTFM. :)
Niall C.

8

Przytrzymanie '.klawisza spowoduje wyświetlenie menu dodatkowych znaków do wpisania. Widziałem `tam.

Aktualizacja 10.10.2012: Niedawno sprawdziłem wersję beta Swype i zauważyłem, że `przeszedł na r4klucz, ale moja oryginalna odpowiedź jest nadal aktualna dla wersji Swype wbudowanej w mój telefon. Przyszłe wersje Swype mogą przenosić specjalne klucze i może być konieczne ich wyłapanie.


1
Potwierdzono, że najnowsza wersja Swype na to pozwala.
Mufasa,

-1

Nigdy wcześniej nie używałem tego symbolu w telefonie, ale szukałem w mojej wersji Swype, nie w wersji Galaxy S, ale wciąż w najnowszej aktualizacji, i nie znalazłem backsticka. Wygląda na to, że będziesz musiał wysłać wiadomość e-mail do zespołu Swype i mieć nadzieję, że posłucha go lub obejdzie korzystanie z niego. Przepraszam stary.


1
To tak naprawdę nie odpowiada na pytanie.
ale
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.