Automatyczne usuwanie wiadomości od określonego kontaktu


9

Czy istnieje aplikacja, w której możesz dodawać kontakty lub numery do listy, a każda osoba na tej liście automatycznie usunie swoje wiadomości tekstowe, gdy spróbuje wysłać Ci wiadomość tekstową? Najlepiej, aby ta lista była chroniona hasłem.


3
Dlaczego nie zablokujesz ich przez swojego operatora? Pozwoli ci to zaoszczędzić kłopotów (i SMS-ów, jeśli nie masz abonamentu tekstowego).
Mateusz

1
@MatthewRead blokowanie przez operatora jest dalekie od czegoś, czego można oczekiwać w każdym kraju. W Szwecji wiem, że kilku dużych przewoźników nie oferuje tej usługi.
pzkpfw

Odpowiedzi:


0

Kiedy zablokujesz numer, automatycznie blokuje on wszystkie przychodzące połączenia i wiadomości z tego numeru, a także usuwa wszystkie rozmowy z nimi. Dzieje się tak, aby w ogóle nie mogli się z tobą skontaktować i bez względu na to, co zrobią, nie będą mogli się z tobą skontaktować. Zablokowanie osoby powoduje także zarabianie jej numeru telefonu. Jeśli spróbujesz do nich zadzwonić lub wysłać SMS-a, również nie przejdzie, ponieważ już je zablokowałeś. Nie będzie problemu, ponieważ żadne z was nie może się ze sobą skontaktować. To najlepsza droga. Mam nadzieję, że mógłbym pomóc.


0

Obecnie nie potrzebujesz do tego zewnętrznej aplikacji, od dawna jest to funkcja Androida. Wiadomości od zablokowanych nadawców są usuwane po przybyciu, więc nawet nie pojawiają się na twoim urządzeniu.

Przejdź do Telefon -> Więcej -> Ustawienia -> Blokowanie połączeń -> Lista bloków i dodaj numer, który chcesz zablokować.

Możesz też przejść do rejestru telefonu lub listy SMS i wybrać Więcej -> Blokuj numer .


0

Przeczytałem wszystkie te odpowiedzi, ale dla każdego, kto korzysta z telefonu komórkowego Samsung, niestety telefon utrzymuje wiadomości z numeru zablokowanego i zapisuje je w ustawieniach. Jest to bardzo dziwny pomysł i nie jest pomocny, jeśli próbujesz nie widzieć wiadomości, które Cię denerwują lub denerwują. Pokazuje również, kiedy zadzwonił zablokowany numer


-1

Możesz po prostu pobrać aplikację ze Sklepu Play - może ona blokować wiadomości tekstowe, a nawet połączenia telefoniczne. Wypróbuj Truecaller , dodaj kontakt do Czarnej listy, która doprowadzi do bloku


-2

Polecam wypróbować filtr spamu SMS SpamHound (dla iOS https://itunes.apple.com/app/id1263185195 , dla Androida https://play.google.com/store/apps/details?id=com.redwerk. spam ). W tej aplikacji możesz tworzyć reguły filtrowania, które blokują niektórych nadawców lub wiadomości zawierające specjalny tekst. Wszystkie wiadomości spamowe zostaną wysłane do folderu śmieci, a ty ich nie otrzymasz. Mam nadzieję, że dzięki SpamHound pozbędziesz się irytujących spamerów!


Jaki masz związek z tą aplikacją? Czy znasz programistę, czy jesteś tylko zadowolonym klientem?
Dan Hulme,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.