Co to jest „tryb tworzenia” w oficjalnej aplikacji do przesyłania wiadomości Galaxy S?


12

Jeśli otworzysz oficjalną aplikację do przesyłania wiadomości, przejdź do menu, a następnie do ustawień, istnieje ustawienie „tryb tworzenia”, który ma następujące opcje (w tej kolejności):

  • ograniczony
  • ostrzeżenie
  • wolny

Co to zmienia? Czy to gdzieś jest udokumentowane?

Odpowiedzi:


12

Z wyszukiwarki Google dla „trybu tworzenia mms” znalazłem to (między innymi), które mówi:

Tryb tworzenia wiadomości MMS - Wybierz Ograniczony, aby urządzenie nie pozwalało na dołączanie treści do wiadomości multimedialnych, które mogą nie być obsługiwane przez sieć lub urządzenie odbierające. Aby otrzymywać ostrzeżenia o dołączaniu takich treści, wybierz opcję Z przewodnikiem . Aby utworzyć wiadomość multimedialną bez ograniczeń dotyczących rodzaju załącznika, wybierz opcję Bezpłatnie . Jeśli wybierzesz opcję Ograniczone , tworzenie prezentacji multimedialnych nie będzie możliwe.


1

Wiadomości dłuższe niż 3 SMS-y są wysyłane jako MMS (wiadomości graficzne), a nie SMS-y (SMS-y), co kosztuje więcej niż SMS-y lub jest poza umową (jeśli masz SMS-y z góry).

  • Jeśli pozostawisz to ustawienie jako „Bezpłatne”, konwersja do wiadomości MMS nastąpi bez ostrzeżenia.
  • Jeśli pozostawisz to ustawienie w pozycji „Ostrzeżenie”, na ekranie pojawi się krótki komunikat ostrzegawczy, gdy wpiszesz wiadomość dłuższą niż 3 SMS-y.
  • Jeśli masz opcję „Ograniczone”, nie powinieneś być w stanie wpisać dłuższej wiadomości za jednym razem, ale muszę powiedzieć, że mój Galaxy Ace jest ustawiony na „Ograniczony” i nadal udało mi się przypadkowo wysłać długą wiadomość jako MMS.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.