Ogranicz zsynchronizowane wpisy książki adresowej do zestawu samochodowego Bluetooth


11

Czy istnieje aplikacja (ponieważ nie widzę jej jako funkcji), aby ograniczyć wpisy książki adresowej do określonej kategorii podczas dostępu przez Bluetooth?

Mój samochód zajmie tylko 1000 numerów telefonów, ale moja książka adresowa telefonu to około 1400. Samochód mojego kolegi zajmie tylko 500, a jego lista ma 900 numerów.

Gdyby istniał sposób na ograniczenie listy, pozwoliłaby ona na szybszą synchronizację i nie brakowało ważnych ludzi ...

Ktoś widział coś takiego? Kiedy korzystałem z WindowsMobile, użyłem do tego produktu ze strony http://www.jetwaremobile.com/ - czy istnieje odpowiednik Androida?

-Craig

Odpowiedzi:


1

Uwaga: to rozwiązanie będzie działać na NIEKTÓRYCH telefonach z Androidem, ale nie na wszystkich.

W tej chwili najlepiej jest założyć grupę. Przejdź do Kontaktów lub Osób (w zależności od telefonu), wyświetl swoje grupy, a następnie utwórz nową (zwykle odbywa się to poprzez wybranie menu, a następnie Dodaj grupę. Następnie dodaj kontakty, które chcesz do tej grupy (przejście do trybu online może być najłatwiejsze) komputer i zrób to.

Następnie przejdź do ustawień swoich grup lub z głównego ekranu kontaktu i sprawdź, czy możesz pokazać tę grupę tylko jako widoczną. Na telefonie nie mogę wybrać poszczególnych grup do pokazania, a nie pokazania. Ale myślę, że inne telefony z Androidem mogą to zrobić. Poszukaj opcji „Widok”.


(HTC Desire) Zsynchronizowałem moje grupy z Exchange w porządku - ale nie ma opcji przeglądania grup po grupie. Tylko możliwość przeglądania / nie przeglądania zsynchronizowanych kont.
CrayFishUK

1
Tak, ta funkcjonalność nie istnieje. Powinieneś być w stanie wysłać e-mail do zespołu Google, który w jakiś sposób nad tym pracuje, lub możesz znaleźć grupę Google, która to omawia i zostawić tam swój komentarz. W międzyczasie wypatruj aplikacji, która to rozwiązuje.
Wstęgi

1

Czy nastąpił jakiś postęp w tej sprawie? Znalazłem program „Bluetooth File Transfer” z Medieval Software, ale nie byłem jeszcze w stanie go wypróbować.

http://www.medieval.it )

OK, próbowałem, ale nie powiodło się


1
Nie. Pozwala to tylko zarządzać transferami plików / multimediów między urządzeniami BT.
CrayFishUK

0

W celu obejścia tego problemu i czerpania inspiracji z odpowiedzi na @webs - dlaczego nie utworzyć dodatkowego konta Google, wprowadź kontakty Bluetooth na tym koncie (importując / eksportując przez interfejs internetowy) i synchronizując je z telefonem.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.